Aktuality - Všechny

Z4


17.4.2018 - 22.4.2018 10:38:58



Informace pro 4.třídu:

Zahájení letní přípravy:

Dne 9.5. 2018 bude zahájena letní příprava hráčů 4.třídy ročník 2009.
Program bude upřesněn dle tréninkového plánu.

Seznam hráčů 4. třídy:

1. Streit Matěj
2. Grohman André David
3. Rakovičová Agáta
4. Blaha Radek
5. Veselý Filip
6. Peřina Tomáš
7. Poskočil Samuel
8. Tomášek Samuel - G
9. Korhoň Denis
10. Vlček Filip
11. Nemrava Vít
12. Králík Josef
13. Černakovič Tomáš
14. Krejčí Adam
15. Bělovský Martin
16. Žigárdy Štefan
17. Miko Tomáš
18. Navrátil Vít
19. Kapec Tobiáš
20. Řezníček Sebastian - G
21. Mraček Jan
22. Krkoška Daniel
23. Kurz Adam

Trenéři: Streit Martin, Littner Jan, Řípa Jiří

Vedoucí týmu: Blaha Radek
Z3


9.4.2018 - 22.4.2018 15:45:08



Informace pro 3.třídu:

Zahájení letní přípravy:

Dne 9.5. 2018 bude zahájena letní příprava hráčů 3.třídy ročník 2010.

Přesný časový harmonogram tréninkového plánu bude ještě zveřejněn.

Seznam hráčů 3. třídy:

2010: Kraváček Lukáš, Čisarik Filip, Košta Denis, Liptaj Milan, Vyhnánek Matyáš,

Künstler Erik, Hrdlička Filip, Kaláb Jindřich, Kubáň Ondřej, Mařák Adam,

Navrátil Dominik, Hřebíček Josef, Valouch Jakub, Šuba Jakub, Zaoral Jakub,

Dittmer Tadeáš, Janků František, Koláček Denis, Roj Tomáš, Svozilová Eva,

Urbánková Anežka, Urban Michal,Vařeka Lukáš, Vařeka Petr, Veverka Tomáš,

Wachtl Vojtěch, 2011: Klos Karel, Bělohlávek Denis, Fiala Jonáš.

Celkem 29 hráčů.

Trenéři: Liptaj Milan, Kubáň Aleš

Vedoucí týmu: Roj Vladislav
BRA

19-25.3.
18.3.2018 - 22.4.2018 16:43:57


PONDĚLÍ
LED 7:15-8:15 1-8

STŘEDA
LED 11:45-12:45 1-4.TŘÍDA

ČTVRTEK
LED 13:00-14:00 5-8

PÁTEK
LED 11:45-12:45 1-4
BRA

12-18.3.2018
11.3.2018 - 22.4.2018 18:19:27


PONDĚLÍ
LED 11:45-12:45 MD SD JUN

ÚTERÝ
LED 7:15 - 8:15 5-8.TŘÍDA,11:45-12:45 1-4.TŘÍDA

STŘEDA
LED 11:45-12:45 5-8.TŘÍDA

ČTVRTEK
LED 7:15-8:15 SD
BRA

26.2-4.3.2018
11.2.2018 - 22.4.2018 18:23:45


PONDĚLÍ
13-14 MD,SD,JUN

ÚTERÝ
11:45-12:45 1-8

STŘEDA
11:45-12:45 1-8
BRA

5-11.2.
5.2.2018 - 22.4.2018 11:18:30




ÚTERÝ
11:45 - 1-4

STŘEDA
11:45 - 5-8

ČTVRTEK
11:45 - 1-8

PÁTEK
8:30 1-4
BRA

22-28.1.
21.1.2018 - 22.4.2018 19:57:42


PONDĚLÍ
MD,SD,JUN 13:00-14:00
5-8 11:45-12:45

ÚTERÝ
MD,SD 11:45-12:45

STŘEDA
1-4 11:15-12:15
12:30-13:30 ŽBÁNEK,WEISS,ŠPUNAR,NAVRÁTIL

ČTVRTEK
VOLNO

PÁTEK
11:45-12:45 1-8
BRA

15.1.-21.1.
7.1.2018 - 22.4.2018 16:43:31


PONDĚLÍ
MD,SD,JUN 11:45

ÚTERÝ
7:15-8:15 ŘEZNÍČEK , SPÁČIL WEISSOVÁ , ŽBÁNEK , WEISS , NAVRÁTIL , ŠPUNAR , VÉVODA , DOSEDĚL ,11:45-12:45 BĚHAL , PRAŽAN , RYŠAVÝ , 13:00-14:00 1-2 TŘÍDA

STŘEDA
MD , SD , JUN

ČTVRTEK
VOLNO

PÁTEK
11:15 -12:00 1-8
Z2

CAPRISONE CUP 2017
30.11.2017 - 22.4.2018 20:40:10



Dne 29.12. 2017 se bude na ZS v Olomouci odehrávat CAPRISONE CUP dětí ročníků 2010 a 2011.

Turnaj bude na celý den a předběžný začátek je plánován na 8:45, a konec bude cca v 19.30.

Prosíme rodiče, kteří již teď vědí,že jejich děti se v daném termínu turnaje nemohou zúčastnit, ať dají za včas vědět trénérům Milanu Liptajovi a Aleši Kubáňovi.

Bližší informace k turnaji budou sděleny během prosince.
BRA

27.11. - 3.12.
26.11.2017 - 22.4.2018 9:27:24


PONDĚLÍ
LED 11:45 - 12:45 4+5+6+7+8

ÚTERÝ
LED 7:15 - 8:15 ( ŘEZNÍČEK , WEISSOVÁ , ŽBÁNEK , WEISS , ŠPUNAR , NAVRÁTIL , HOLADA )

SOBOTA
LED 7:15 - 8:15 1+2+3+4
Další stránky
123456>>