Aktuality - Všechny

Z2


17.10.2017 - 17.10.2017 18:07:06



VRÁCENÍ VÝSTROJE


PROSÍME VŠECHNY, KTEŘÍ MAJÍ VYPŮJČENOU VÝSTROJ (HELMY,CHRÁNIČE,RUKAVICE… KROMĚ BRUSLÍ) AŤ JÍ NEJPOZDĚJI DO KONCE ŘÍJNA VRÁTÍ!!!
Z2


17.10.2017 - 17.10.2017 18:05:29



Oblečení Warrior


Dne 18.10. se budou vybírat peníze za objednané oblečení WARRIOR.

2.000,- Kč za komplet ( bunda, tričko a čepice včetně vyšitého loga a čísla)

300,- Kč tričko (bez vyšitého loga a čísla)

300,- Kč čepice ( s vyšitým číslem)
Z2


17.10.2017 - 17.10.2017 18:01:41



2.třída – trénink 24.10.


- sraz před tréninkem v 16:30 v šatně č.106.

- děti se oblečou do kompletní výstroje (kromě bruslí) a půjdou na střelnici do malé haly.(tenisky s sebou)

- po skončení tréninku na střelnice začne trénink na ledě.
Z4

NOMINACE VÍKEND - SOBOTA !!!!!
17.10.2017 - 17.10.2017 16:18:51


SOBOTA UTKÁNÍ V HAVÍŘOVĚ VELKÉ HŘIŠTĚ SRAZ : sraz v Havířově 12:45 , červené dresy , doprava po vlastní ose
Nominace : WEISSOVÁ , PĚRŮŽEK , MUSIL , ROMANOVSKY, ZEMBOLOVÁ , SEDLÁČEK , DOKOUPIL , DRÁBEK , NAVRÁTIL , ADLER , VYMĚTAL SOBOTA UTKÁNÍ ŠTENBERK SRAZ : sraz 13:30,doprava po vlastní ose
Nominace : ŘEZNÍČEK, SPÁČIL , PODROUŽEK , BENEŠ , VYCHODIL , HOLČÍK , MIKO , HABERMANN , ZAVADIL , PŮR , MRÁČEK , MRÁČEK , BAJER , BĚLOVSKÝ , KAPEC , KRKOŠKA , ŽIGÁRDY , KASAL , JURÁK , ČECHOVSKÝ PÁTEK SRAZ 13:30 V PROSTĚJOVĚ - UTKÁNÍ NA VELKÉ HŘIŠTĚ
NOMINACE : ŘEZNÍČEK , BENEŠ, HOLČÍK , MIKO , HABERMANN , PŮR , BAJER , KRKOŠKA , KASAL , ČECHOVSKÝ , PODROUŽEK .... NENOMINOVÁNÍ TRÉNINK NA LEDĚ DLE ROZPISU NEDĚLE - OLOMOUC - UTKÁNÍ NA VELKÉ HŘIŠTĚ , SRAZ 13:15
NOMINACE : SPÁČIL , VYCHODIL , ZAVADIL , MRÁČEK , MRÁČEK , BĚLOVSKÝ , KAPEC , ŽIGÁRDY , JURÁK ,VYMĚTAL , MUSIL , ROMANOVSKY VEŠKERÉ STŘELECKÉ TRÉNINKY PŘES TÝDEN SE RUŠÍ !!!!!
BRA

16.10.-22.10.2017
14.10.2017 - 17.10.2017 19:45:24


PONDĚLÍ
7:15-8:15 MD , 8:30-9:30 SD , 11:45 - 12:45 JUN

ÚTERÝ
VOLNO

STŘEDA
18:00-19:00 1+2+3 TŘÍDA

ČTVRTEK
11:45-12:45 MD , SD , JUN

PÁTEK
VOLNO

SOBOTA
VOLNO

NEDĚLE
7:15-8:15 5+6+7+8
Z4

16.10.-22.10.2017
14.10.2017 - 17.10.2017 19:40:35


PONDĚLÍ
VOLNO

ÚTERÝ
LED 6:00-7:00

STŘEDA
STŘELBA SK.A 15:45-16:30 , LED 16:45-17:45

ČTVRTEK
LED 14:15-15:15,STŘELBA SK.B 15:30 - 16:15

PÁTEK
LED 13:00 - 14:00 , STŘELBA SK.C 14:15-15:00

SOBOTA
ŠTERNBERK , SRAZ 13:30 , ZAČÁTEK UTKÁNÍ 14:30

NEDĚLE
LED 14:00 - 15:00

NA STŘELBU JDEME V KOMPLETNÍ VÝSTROJI , MÍSTO BRUSLÍ TENISKY
Z4

ROZDĚLENÍ SKUPIN NA STŘELBU
13.10.2017 - 17.10.2017 8:47:28


SKUPINA "A" 7:30 - 8:15

VYMĚTAL,PĚRŮŽEK,MUSIL,DOKOUPIL,HOLČÍK,DRÁBEK,ADLER,NAVRÁTIL,ČECHOVSKÝ

SKUPINA "B" 8:15 - 9:00

PODROUŽEK,BENEŠ,HABERMANN,ZAVADIL,PŮR,MRÁČEK,MRÁČEK,BAJER

SKUPINA "C" 9:00-9:45

VYCHODIL,JURÁK,ŽIGÁRDY,KAPEC,BĚLOVSKÝ,KRKOŠKA,KASAL,MIKO



NA STŘELBU JDEME V KOMPLETNÍ VÝSTROJI , MÍSTO BRUSLÍ TENISKY
BRA

9.10.-15.10.2017
9.10.2017 - 17.10.2017 9:16:10


PONDĚLÍ
11:45 - 12:45 SD

ÚTERÝ
LED 11:45-12:45 MD

STŘEDA
11:45 - 12:45 JUN

ČTVRTEK
VOLNO

PÁTEK
LED 11:45 - 12:45 1-8 TŘÍDA
Z2


7.10.2017 - 17.10.2017 16:07:30


Hráči 3. třídy, ročník 2010, kteří dnes hráli zápas s 2. třídou, mají s nimi také zítra v neděli trénink od 13:30 - 14:20!
Z2


3.10.2017 - 17.10.2017 19:51:05


V sobotu 7.10. ranní trénink zrušen!!!!!!
Další stránky
123456>>