Aktuality - Z4

Z4

12-18.2.
11.2.2018 - 18.2.2018 18:22:03


PONDĚLÍ
18:00-19:00

ÚTERÝ
LED 6:00-7:00

STŘEDA
18:00-19:00 focení

ČTVRTEK
VOLNO

PÁTEK
16:45-17:45

SOBOTA
Volno

NEDĚLE
domácí utkání sraz všichni v 10:30 , po utkání krátka scůzka s rodiči od dětí : DOKOUPIL , VYMĚTAL , DRÁBEK , MUSIL , HOLČÍK , NAVRÁTIL , ZEMBOLOVÁ , MRÁČEK J., KRKOŠKA, ŘEZNÍČEK , WEISSOVÁ
Z4


8.2.2018 - 18.2.2018 16:40:45



ŠUMPERK - SOBOTA
SRAZ :9:45 ,PO VLASTNÍ OSE
Začátek 10:45
Sestava : SPÁČIL,VYCHODIL , HABERMANN , BĚLOVSKÝ , JURÁK , KAPEC , BAJER , MIKO , KASAL , KRKOŠKA , MRÁČEK J., MRÁČEK V., HOLČÍK , PODROUŽEK , SEDLÁČEK
UNIČOV - NEDĚLE
SRAZ : 8:15 , PO VLASTNÍ OSE
Začátek 9:15
Sestava : WEISSOVÁ , ŘÍPA , FIALA , SEKANINA , ADLER , VYMĚTAL , DRÁBEK , ROMANOVSKÝ , PĚRŮŽEK , NAVRÁTIL , ZEMBOLOVÁ , PŮR , BENEŠ , ČECHOVSKÝ , MUSIL
Z4

5-11.2.
5.2.2018 - 18.2.2018 11:20:06


PONDĚLÍ
VOLNO

ÚTERÝ
LED 6:00-7:00

STŘEDA
14:15-15:15

ČTVRTEK
VOLNO

PÁTEK
15:30-16:30

SOBOTA
VENKOVNÍ UTKÁNÍ

NEDĚLE
VENKOVNÍ UTKÁNÍ
Z4

3.2. - 4.2..2018
2.2.2018 - 18.2.2018 10:52:12



ŠTERNBERK - SOBOTA
SRAZ : 13.15 ,PO VLASTNÍ OSE
Začátek 14:00
Sestava : SPÁČIL , PŮR,MRÁČEK V.,MRÁČEK H ., SEDLÁČEK,NAVRÁTIL , PODROUŽEK , BAJER , KASAL , BĚLOVSKÝ , VYCHODIL , KAPEC

PŘEROV - SOBOTA
SRAZ : 11:15 ,PO VLASTNÍ OSE
Začátek 12:15
Sestava : ŘEZNÍČEK. ZEMBOLOVÁ , ROMANOVSKÝ,PĚRŮŽEK , VYMĚTAL , MUSIL , DOKOUPIL , DRÁBEK , HOLČÍK , ADLER , ČECHOVSKÝ , ŘÍPA , FIALA
OLOMOUC - NEDĚLE
SRAZ : 10:15
Začátek 11:15
Sestava : SPÁČIL , ZEMBOLOVÁ , ROMANOVSKÝ,PĚRŮŽEK , VYMĚTAL , MUSIL , DOKOUPIL , DRÁBEK , ADLER , ČECHOVSKÝ , ŘÍPA , FIALA , SEKANINA
OLOMOUC - NEDĚLE
SRAZ : 12:15
Začátek 13:15
Sestava : SPÁČIL , PŮR,MRÁČEK V.,MRÁČEK H ., SEDLÁČEK,NAVRÁTIL , PODROUŽEK , BAJER , KASAL , VYCHODIL , HOLČÍK , BENEŠ
Z4

29.1. - 4.2.
7.1.2018 - 18.2.2018 18:20:04


PONDĚLÍ
LED 16:45-17:45

ÚTERÝ
LED 6:00-7:00

STŘEDA
VOLNO

ČTVRTEK
LED 13:00-14:00

PÁTEK
LED 14:15-15:15

SOBOTA
venkovní utkání

NEDĚLE
domácí utkání
Z4

25.12.-31.12.2017
21.12.2017 - 18.2.2018 20:18:17


PONDĚLÍ
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ 8:30-9:30,13:00-14:00

ÚTERÝ
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ 8:30-9:30

STŘEDA
LED 4.TŘÍDA 15:15-16:15
VŠE NEJ DO NOVÉHO ROKU 2018!!!
Z4

25.12.-31.12.2017
21.12.2017 - 18.2.2018 20:15:42


BŘECLAV
SRAZ : 6:15 ,ODJEZD 6:30

Sestava : WEISSOVÁ , ŘEZNÍČEK , ČECHOVSKÝ , ZEMBOLOVÁ , PŮR , BENEŠ , ADLER , NAVRÁTIL , ROMANOVSKÝ , SEKANINA , FIALA , ŘÍPA , VYMĚTAL , PĚRŮŽEK , DOKOUPIL , MUSIL , DRÁBEK

9:00 BŘECLAV B - OLOMOUC
12:30 OLOMOUC - RT TORAX PORUBA
14:45 OLOMOUC - SENICE
17:00 OLOMOUC - BŘECLAV B
Z4

28.12.2017 HAVÍŘOV
20.12.2017 - 18.2.2018 8:08:42


HAVÍŘOV
SRAZ : 9:50 ,PO VLASTNÍ OSE
Začátek 10:50
Sestava : SPÁČIL , WEISSOVÁ , ROMANOVSKÝ , SEKANINA , FIALA , HOLČÍK , DRÁBEK, VYMĚTAL , DOKOUPIL , PĚRŮŽEK , ADLER , ČECHOVSKÝ , PŮR , ZEMBOLOVÁ , MUSIL , NAVRÁTIL , MRAČEK V.
STARTOVNÉ + OBĚD 350 KČ NA MÍSTĚ
10:50-11:35 olomouc - jastrzebie
11:50 olomouc - nový jičín
13:45 -14:30 olomouc - prostějov
15:35 - 16:20 olomouc - havířov
Z4

18.12.-24.12.2017
17.12.2017 - 18.2.2018 16:40:52


PONDĚLÍ
LED 16:45 -17:45

ÚTERÝ
LED 6:00-7:00

STŘEDA
13:00-14:00

ČTVRTEK
LED 13:30-14:30

PÁTEK
VOLNO

SOBOTA
BRUSLENÍ RODIČŮ,SOUROZENCŮ A DĚTÍ (BEZ VÝSTROJÍ )

NEDĚLE
ŠŤASTNÉ A VESELÉ !!!!
Z4

27.11. - 3.12.
26.11.2017 - 18.2.2018 9:23:38


PONDĚLÍ
VOLNO

ÚTERÝ
LED 6:00 - 7:00

STŘEDA
LED 13:45 - 14:45 , SUCHO 15:00 - 15:20

ČTVRTEK
LED 16:45 - 17:45

PÁTEK
tělocvična zdravotní školy , sraz v šatně 15:30 , každý kraťasy , triko , mikina , přezůvky do tělocvičny + hůl na florbal .

NEDĚLE
TURNAJ V PROSTĚJOVĚ , SRAZ 7:45 v PROSTĚJOVĚ
Další stránky
123>>