Aktuality - Z4

Z4

NOMINACE VÍKEND - SOBOTA !!!!!
17.10.2017 - 17.10.2017 16:18:51


SOBOTA UTKÁNÍ V HAVÍŘOVĚ VELKÉ HŘIŠTĚ SRAZ : sraz v Havířově 12:45 , červené dresy , doprava po vlastní ose
Nominace : WEISSOVÁ , PĚRŮŽEK , MUSIL , ROMANOVSKY, ZEMBOLOVÁ , SEDLÁČEK , DOKOUPIL , DRÁBEK , NAVRÁTIL , ADLER , VYMĚTAL SOBOTA UTKÁNÍ ŠTENBERK SRAZ : sraz 13:30,doprava po vlastní ose
Nominace : ŘEZNÍČEK, SPÁČIL , PODROUŽEK , BENEŠ , VYCHODIL , HOLČÍK , MIKO , HABERMANN , ZAVADIL , PŮR , MRÁČEK , MRÁČEK , BAJER , BĚLOVSKÝ , KAPEC , KRKOŠKA , ŽIGÁRDY , KASAL , JURÁK , ČECHOVSKÝ PÁTEK SRAZ 13:30 V PROSTĚJOVĚ - UTKÁNÍ NA VELKÉ HŘIŠTĚ
NOMINACE : ŘEZNÍČEK , BENEŠ, HOLČÍK , MIKO , HABERMANN , PŮR , BAJER , KRKOŠKA , KASAL , ČECHOVSKÝ , PODROUŽEK .... NENOMINOVÁNÍ TRÉNINK NA LEDĚ DLE ROZPISU NEDĚLE - OLOMOUC - UTKÁNÍ NA VELKÉ HŘIŠTĚ , SRAZ 13:15
NOMINACE : SPÁČIL , VYCHODIL , ZAVADIL , MRÁČEK , MRÁČEK , BĚLOVSKÝ , KAPEC , ŽIGÁRDY , JURÁK ,VYMĚTAL , MUSIL , ROMANOVSKY VEŠKERÉ STŘELECKÉ TRÉNINKY PŘES TÝDEN SE RUŠÍ !!!!!
Z4

16.10.-22.10.2017
14.10.2017 - 17.10.2017 19:40:35


PONDĚLÍ
VOLNO

ÚTERÝ
LED 6:00-7:00

STŘEDA
STŘELBA SK.A 15:45-16:30 , LED 16:45-17:45

ČTVRTEK
LED 14:15-15:15,STŘELBA SK.B 15:30 - 16:15

PÁTEK
LED 13:00 - 14:00 , STŘELBA SK.C 14:15-15:00

SOBOTA
ŠTERNBERK , SRAZ 13:30 , ZAČÁTEK UTKÁNÍ 14:30

NEDĚLE
LED 14:00 - 15:00

NA STŘELBU JDEME V KOMPLETNÍ VÝSTROJI , MÍSTO BRUSLÍ TENISKY
Z4

ROZDĚLENÍ SKUPIN NA STŘELBU
13.10.2017 - 17.10.2017 8:47:28


SKUPINA "A" 7:30 - 8:15

VYMĚTAL,PĚRŮŽEK,MUSIL,DOKOUPIL,HOLČÍK,DRÁBEK,ADLER,NAVRÁTIL,ČECHOVSKÝ

SKUPINA "B" 8:15 - 9:00

PODROUŽEK,BENEŠ,HABERMANN,ZAVADIL,PŮR,MRÁČEK,MRÁČEK,BAJER

SKUPINA "C" 9:00-9:45

VYCHODIL,JURÁK,ŽIGÁRDY,KAPEC,BĚLOVSKÝ,KRKOŠKA,KASAL,MIKO



NA STŘELBU JDEME V KOMPLETNÍ VÝSTROJI , MÍSTO BRUSLÍ TENISKY
Z4

9.10.-15.10.2017
24.9.2017 - 17.10.2017 9:09:15


PONDĚLÍ
VOLNO

ÚTERÝ
LED 6:00-7:00

STŘEDA
SUCHO 16:00 - 16:30 , LED 16:45- 17:45

ČTVRTEK
SUCHO 17:15 - 17:45 , LED 18:00 - 19:00

PÁTEK
SOKOLOVA 16:00 - 17:00 , 30KČ

SOBOTA
VOLNO

NEDĚLE
STŘELBA : 7:30-9:45 , ROZDĚLENÍ SKUPIN UPŘESNÍME VE STŘEDU .