Aktuality - Z4

Z4

11-17.12
11.12.2017 - 11.12.2017 8:44:54


PONDĚLÍ
LED 18:00-19:00

ÚTERÝ
LED 6:00-7:00

STŘEDA
15:30-16:30

ČTVRTEK
LED 13:30-14:30

PÁTEK


SOBOTA
UTKÁNÍ ŠTERNBERK

NEDĚLE
LED 11:15-12:15
Z4

4.12.-10.12.2017
4.12.2017 - 11.12.2017 15:09:32


PONDĚLÍ
16:45 - 17:45

ÚTERÝ
LED 13:00 - 14:00

STŘEDA
VOLNO

ČTVRTEK
LED 18:00 - 19:00

PÁTEK
SOKOLOVNA 15:45 - 16:45 , 30KČ + PŘEVLEČENÍ

SOBOTA
UTKÁNÍ V OLOMOUCI SRAZ 15:45
Z4

27.11. - 3.12.
26.11.2017 - 11.12.2017 9:23:38


PONDĚLÍ
VOLNO

ÚTERÝ
LED 6:00 - 7:00

STŘEDA
LED 13:45 - 14:45 , SUCHO 15:00 - 15:20

ČTVRTEK
LED 16:45 - 17:45

PÁTEK
tělocvična zdravotní školy , sraz v šatně 15:30 , každý kraťasy , triko , mikina , přezůvky do tělocvičny + hůl na florbal .

NEDĚLE
TURNAJ V PROSTĚJOVĚ , SRAZ 7:45 v PROSTĚJOVĚ
Z4

26.11.2017
20.11.2017 - 11.12.2017 17:49:43


Přerov
SRAZ : 11:45
Začátek 12:45
Sestava : SPÁČIL ,KRAVÁČEK , PODROUŽEK , MRÁČEK V. , MRÁČEK J. , BENEŠ , HABERMANN , ZAVADIL , KASAL , NAVRÁTIL , BAJER , KRKOŠKA , BĚLOVSKÝ , MIKO , KAPEC , ŽIGÁRDY , JURÁK , VYCHODIL , BLAHA , VLČEK .
TRENÉRSKÝ TÝM : KOČIŘÍK , BLAHA
Z4

26.11.2017
20.11.2017 - 11.12.2017 17:40:58


HRADEC KRÁLOVÉ
SRAZ : 7:45
ROZPIS UTKÁNÍ
1. UTKÁNÍ - 8:50 - HC SLAVIA PRAHA
2. UTKÁNÍ - 11:40 - HC LVI 2009 ČESKÉ BUDĚJOVICE
3.UTKÁNÍ - 14:20 - HC DYNAMO PARDUBICE
4.UTKÁNÍ - 16:10 - HC MOUNDFIELD HK
VYHLÁŠENÍ 17:30
Z4

20.11. - 26.11.2017
20.11.2017 - 11.12.2017 17:23:27


PONDĚLÍ
VOLNO

ÚTERÝ
LED 6:00 - 7:00

STŘEDA
LED 16:45 - 17:45

ČTVRTEK
LED 13:30 - 14:30

PÁTEK
SOKOLOVNA 15:45 - 16:45 , 30 KČ , STAČÍ VĚCI DO TĚLOCVIČNY
Z4

18-19.11.2017 TURNAJ 2009
14.11.2017 - 11.12.2017 8:58:38



RT TORAX ARÉNA
SRAZ 18.11. 8:50
Sestava : ŘEZNÍČEK , WEISSOVÁ , VYMĚTAL , DOKOUPIL , NAVRÁTIL , DRÁBEK , MUSIL , HOLČÍK , KRKOŠKA , MRÁČEK J . , MIKO
STARTOVNÉ + 2xOBĚD 630 KČ – HRÁČ
PROGRAM : 9:50 NOVÉ ZÁMKY , 13:00 HC OCELÁRI TŘINEC , 15:55 NOVÝ JIČÍN , PROGRAM NA DRUHÝ HRACÍ DEN BUDE UPŘESNĚNÝ PO ODEHRÁNI PRVNÍHO HRACÍHO DNE
TRENÉR ŘIPA JIŘÍ
Z4

13.11. - 19.11.2017
11.11.2017 - 11.12.2017 10:41:21


PONDĚLÍ
VOLNO

ÚTERÝ
VOLNO

STŘEDA
LED 14:00 - 15:00 , SUCHO 15:15 - 16:00

ČTVRTEK
VOLNO

PÁTEK
LED 8:15 - 9:15

SOBOTA
UTKÁNÍ - 17:45 - 18:45

NEDĚLE
UTKÁNÍ 17:45 - 18:45
Z4

TURNAJE 2017
3.11.2017 - 11.12.2017 21:22:11



ROZPIS TURNAJŮ
HRADEC KRÁLOVÉ – 26.11.2017
SESTAVA : WEISSOVÁ , ŘEZNÍČEK , ČECHOVSKÝ , ZEMBOLOVÁ , PŮR , SEDLÁČEK , ADLER , HOLČÍK , ROMANOVSKÝ , SEKANINA , FIALA , ŘÍPA , VYMĚTAL , PĚRŮŽEK , DOKOUPIL , MUSIL , DRÁBEK
STARTOVNÉ + OBĚD 400KČ – HRÁČ

PROSTĚJOV – 3.12.2017 SESTAVA : WEISSOVÁ , SPÁČIL , PODROUŽEK , BENEŠ , VYCHODIL , HABERMANN , ZAVADIL , NAVRÁTIL , MRÁČEK V. , BAJER , KAPEC , KASAL , JURÁK , ROMANOVSKÝ , ČECHOVSKÝ , PŮR , ADLER , ZEMBOLOVÁ , SEDLÁČEK , HOLČÍK , BĚLOVSKÝ
STARTOVNÉ + OBĚD 390 KČ – HRÁČ

BŘECLAV – 29.12.2017
SESTAVA : WEISSOVÁ , ŘEZNÍČEK , DRÁBEK , MUSIL , DOKOUPIL , PĚRŮŽEK , VYMĚTAL , ROMANOVSKÝ , BAJER , ADLER , PŮR , ČECHOVSKÝ , NAVRÁTIL , SEKANINA , ŘÍPA , FIALA , ZEMBOLOVÁ
STARTOVNÉ + OBĚD 330 KČ – HRÁČ
VYBÍRÁ LITTNER JAN DO 10.11.2017
Z4

6.11.-12.11.2017
3.11.2017 - 11.12.2017 21:16:06


PONDĚLÍ
VOLNO

ÚTERÝ
VOLNO

STŘEDA
SOKOLOVNA 15:45 - 16:45 , OPĚT OBLEČENÍ DO TĚLOCVIČNY NEBO VEN .

ČTVRTEK
SUCHO 15:45 - 16:25 , LED 16:45 - 17:45

PÁTEK
SUCHO 15:45 - 16:20 , LED 16:45 - 17:45

SOBOTA
VOLNO

NEDĚLE
DOMÁCÍ UTKÁNÍ S PROSTĚJOVEM
Další stránky
12>>