Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Série proher zlomena! Kohouti přestříleli Zlín

Z L Í N – I když se jednalo pouze o přípravné utkání, fanoušci obou týmů si přišli na své. Dohromady padlo osm branek! Skóre utkání sice otevřeli domácí, Olomouc však dokázala rychle zareagovat, a do šaten se tak šlo za vyrovnaného stavu. Druhá perioda byla na góly nejbohatší, vstřeleno jich bylo celkem pět. V závěrečné třetině to Berani dokonce zkusili bez brankáře, čehož ovšem využil Jan Knotek a střelou do prázdné klece pojistil výhru Olomouce.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej