Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Vítězná série juniorů skončila na ledě chomutovských Pirátů

Aktualizujeme

C H O M U T O V – Vítězná série juniorů olomoucké Mory na chomutovském ledě prodloužena nebyla, zastavila se tak na čísle tři. Svěřenci trenéra Kamila Přecechtěla nedokázali vstřelit Pirátům ani jednu branku, chomutovským juniorům tak ke tříbodovému vítězství stačily dva góly, které vstřelili v první a následně v druhé třetině. Poslední utkání v roce 2014 tak junioři Olomouce prohráli poměrem 0:2.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej