Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Jsem hrozně rád, že mi trenéři dali šanci, usmíval se reprezentant Jakub Urbisch

O L O M O U C – Jak už jsme jednou informovali, v letošním roce se na reprezentační akce vydala mimo Romana Ráce hned dvanáctka z olomoucké mládeže. Jedním z nich byl i gólman juniorky Jakub Urbisch, který byl trenéry reprezentace do devatenácti let pozván na přípravný kemp do Třemošné a turnaj do Finska. Mladý brankář v zemi tisíců jezer odchytal jedno utkání a po návratu do Olomouce měl spoustu zážitků, o které se rozhodl podělit.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej