Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
VIDEO: Autogramiáda v Olomouc CITY pohledem kamery!

O L O M O U C – Autogramiáda hokejistů Mory v Olomouc CITY přilákala snad ještě více zájemců o podpisy, než tomu bylo v loňském roce. U této významné akce nemohla chybět ani naše kamera. Kromě radostných úsměvů na tvářích fanoušků i hráčů ve videu najdete také rozhovory. Vyzpovídali jsme zástupce různých generací olomouckých příznivců, moderátora celé akce a hlasatele během zápasů Mory Iva Spisara a útočníky Adama Zemana s Jakubem Hermanem.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej