Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
V základní části dominoval brankářům. Kohoutem sezóny se stal Branislav Konrád

O L O M O U C – Sezóna 2015/2016 je minulostí a poslední, co zbývá, je vyhlášení celkového vítěze ankety o nejlepšího hráče Mory. Zásluhou umístění mezi nejlepšími pěti v každém měsíci a to včetně tří vítězství v první polovině sezóny se jím stal Branislav Konrád. „Jsem rád, že jsme těšili fanoušky dobrou hrou a vážím si toho, že mě zvolili Kohoutem sezóny,“ vyjádřil se k ocenění osmadvacetiletý brankář.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej