Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Bude vítězná série pokračovat? Mora míří na led posledního Zlína

O L O M O U C – Po zápase a úspěchu s prvním týmem extraligy čeká olomoucké Kohouty soupeř s mužstvem, které se nachází na zcela opačné straně tabulky. Mora se tentokrát na hostujícím ledě setká se Zlínem, který zažívá pořádnou mistrovskou kocovinu. Po šesti prohraných utkáních v řadě z úvodu sezóny se sice loňský mistr dostal z nejhoršího, pořád se však nedostal na delší vítěznou vlnu. Prodlouží zlínskou mizérii také Olomouc? To zjistíme už v neděli odpoledne. Utkání se Ševci začíná v 15:30.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej