Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Hráli jsme přesně tak, jak jsme si řekli, těšilo po utkání Rostislava Marosze

O L O M O U C – Po sérii nezdarů se Hanáci v přípravě opět dočkali výhry. Na ledě slovenské Skalice se Kohoutům střelecky dařilo, zápas nakonec vyhráli jednoznačným způsobem v poměru 5:2. Jedním z hráčů, který se zapsal na listinu střelců byl i útočník Rostislav Marosz. „Potřebovali jsme si po úterním zápase zlepšit naše sebevědomí a hlavně se dostat do herní pohody,“ liboval si Marosz.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej