Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Pod pokličkou trenérské práce: Co všechno trenér musí nebo může?

O L O M O U C – Trenérovi Kamilu Přecechtělovi prošly během jeho působení v olomouckém klubu rukama všechny věkové kategorie od mladšího dorostu až po nejstarší tým, kohoutí áčko. Už deset let vede zároveň dva mládežnické týmy, a to mladší dorost a juniorku. Během suché přípravy se rozpovídal o tom, co všechno vlastně patří do práce trenérů. Výběrem hráčů, tréninky a zápasy to rozhodně nekončí!

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej