Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Navážou Hanáci na vítězství? Vyzyvatelem budou ambiciózní Piráti!

O L O M O U C – Barážový kolotoč se roztáčí naplno a Hanáci ve druhém klání zavítají na led prvoligového šampióna z Chomutova. Olomoučtí jsou sice v roli extraligového celku, nicméně Piráti stále těží z vítězné jízdy v play-off první ligy. Vstup do barážových bitev vyšel lépe Kohoutům, a tak na to, jestli urvou další body i na ledě Severočechů, se fanoušci můžou těšit v pátek od 17:30.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej