Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Soutěž je neskutečně vyrovnaná, každý bod je zlatý, tvrdí Tomáš Markl

O L O M O U C – K osmému a devátému kolu juniorské extraligy mladí Kohouti opět cestovali na led soupeřů. Jejich prvním cílem bylo Brno, kde Olomoučtí předvedli ve třetí třetině parádní obrat a brali tři body. Druhou zastávkou byly Pardubice, z kterých si junioři odvezli bod po samostatných nájezdech. K obratu v Brně přispěl gólem a asistencí Tomáš Markl. „Po dlouhé době se mi konečně něco povedlo,“ usmíval se olomoucký útočník.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej