Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Mora zná soupeře pro přípravu! Hanáci se střetnou s celky z české a slovenské extraligy

O L O M O U C – Olomoucká Mora v čele s novým trenérem Zdeňkem Venerou už netrpělivě čeká, až se bude moci ukázat v zápasových dresech. Nyní už Kohouti znají protivníky, se kterými se v rámci přípravných utkání budou setkávat. Hanáci odehrají v přípravě celkem devět zápasů, což je o dva méně než v minulém roce. Olomouc se postupně setká se sedmi celky. Bude se jednat o týmy z české a slovenské extraligy.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej