Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Zvolte Kohouta měsíce ledna!

O L O M O U C – V prvním měsíci roku 2016 Hanáci odehráli celkem deset zápasů. Dohromady v nich dokázali získat šestnáct bodů za pět výher. Zajímavostí je, že celkem pět utkání nebylo rozhodnuto v základní hrací době a na řadu musela přijít dvě prodloužení, ve kterých Olomoučtí brali celkem tři body, a třikrát se Hanáci snažili získat bonusový příděl v samostatných nájezdech. Povedlo se jim to však jen jednou. Kdo byl podle vás, fanoušků olomouckého hokeje, nejlepším lednový hráčem? Hlasujte v anketě Kohout měsíce!

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej