Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Oblíbený komentátor? Míra Bosák, odpovídal v OFF-LINE rozhovoru Jakub Matai

O L O M O U C – Dva týdny jste mohli posílat útočníku Kohoutů Jakubu Mataiovi své dotazy. V úterý 21. října zasedla olomoucká letní posila k počítači a odpověděla na všechny dotazy, přičemž na konec vybrala nejoriginálnější otázku, jejíž autor vyhrál vstupenky na páteční zápas s Třincem a sadu odznáčků z fanshopu HC Olomouc. Jak odpověděl mladý hokejista právě na váš dotaz se dozvíte v článku, potažmo v seznamu všech odpovědí.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej