Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Juniorka jak ji (ne)známe, nedostačující trestné lavice a výkyv mladšího dorostu

O L O M O U C – Olomoucká mládež má za sebou poměrně náročný týden. Junioři i starší dorost během něj odehráli tři utkání a pokaždé šlo o zajímavé zápasy. Jak junioři, tak starší dorost slavili dvakrát výhru a jednou těsně padli. Starší dorostenci se postarali o zajímavost, když v utkání s Kometou padlo celkem hned 35 trestů, v následujícím střetnutí si pak Michal Šoustal vychatal další nulu. Mladší dorost si ale těsně před koncem své základní části vybral dvě smolná kola a z bodů se tak radovat nemohl ani jednou.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej