Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Helmu dolů: Martin Cibák

O L O M O U C – Ani v prvním měsíci roku 2015 nemůže chybět již tradiční rubrika Helmu dolů! V té jsme tentokrát vyzpovídali jednoho z nejproduktivnějších hráčů Kohoutů, a to zkušeného slovenského útočníka Martina Cibáka. Čtyřiatřicetiletý hokejista zavzpomínal například na začátky v NHL, ale rozpovídal se také o své neziskové organizaci, kuchařských dovednostech nebo o zemích, které by jednou chtěl navštívit.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej