Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Musíme brát zápas s rezervou, shodli se Matěj Pekr a Michal Vodný

O L O M O U C – Kohoutům se první přípravný zápas povedlo výborně. V sestavě převažovala jména hráčů na zkoušku, nováčků nebo bývalých juniorů, jedinou lajnou, která byla složená výhradně z hráčů Hanáků z předchozích sezón, byla ta, kde se sešli Michal Vodný, Jakub Herman a Matěj Pekr. Ti se znají ještě z doby, kdy Olomouc působila v první lize. Matěji Pekrovi se navíc podařilo vstřelit gól, na který mu nahrál právě Michal Vodný.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej