Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Na zkoušce neuspěli Machač a Hraško, Novotný zkusí štěstí v Třebíči

O L O M O U C – Po dvou přípravných zápasech se s týmem Kohoutů loučí útočník Patrik Machač a slovenský obránce Peter Hraško, kteří ve zkouškovém trenéry Fialu a Dopity nepřesvědčili a budou si muset hledat angažmá jinde. Jednadvacetiletý forvard Dominik Novotný naopak vyzkouší své štěstí v prvoligové Horácké Slavii Třebíč, kam míří na zkoušku.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej