Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Chceme dojít co nejdál, tvrdili rozhodně Tomáš Pospíšil a Michal Šoustal

O L O M O U C – Olomoucký klub měl v posledních letech velké štěstí na vyrovnané brankářské dvojice u A týmu, letos ale patří mezi takovou dvojici i ta u staršího dorostu. Už od pohledu mají mnozí pocit, že si Tomáš Pospíšil a Michal Šoustal opravdu rozumí. A jak sami přiznávají, není to tak jen na ledě. Dorostenečtí gólmani se ale po nadstavbové části mohou pyšnit jedním "nej". Jsou nejvyrovnanější brankářskou dvojicí dorostenecké extraligy ve druhé části. Teď ale celý tým čeká vrchol sezóny.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej