Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Od 11. července si budete moci zarezervovat permanentku z pohodlí domova

O L O M O U C – Ještě jste si nestihli koupit permanentní vstupenku na nadcházející sezónu 2016/17? Nevadí, od pondělí 11. července si budete moci „permici“ zarezervovat z pohodlí domova, a to přes internetový systém. Permanentku pak bude možné zaplatit buď na sekretariátu klubu, nebo na pobočkách Ticketportalu, případně prostřednictvím internetu. Ve všech případech však permanentku po zaplacení obdržíte pouze na sekretariátu klubu.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej