Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Vyhrajte lístky na Mistrovství světa v ledním hokeji! Porovnejte své znalosti v hokejovém kvízu

O L O M O U C – Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 již nedočkavě klepe na dveře. Pouze pár dní dělí hokejovou veřejnost od vypuknutí letošní nejdůležitější akce mezinárodní úrovně. Chcete si poslední dny čekání ještě o kousek zkrátit? Vyzkoušejte nový hokejový kvíz a zúročte své znalosti ve vstupenky na světový šampionát!

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej