Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Nedovedu si představit, kde bych teď byl raději, usmíval se Jan Jaroměřský

O L O M O U C – Během rozhovoru tvrdil, že jemu, ani ostatním Kohoutům, ještě vlastně nedochází, jakého úspěchu dosáhli. Jan Jaroměřský, který se zasloužil o postupový gól, neskrýval nadšení. „Je to taková zasloužená odměna a je to skvělé. Já si to hrozně užívám a všichni kluci, co jsou tady, taky. Jsme hrozně rádi, že jsme za tím šli a že to dopadlo, takže úplně parádní,“usmíval se.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej