Obránce Roman Kadela je odchovancem Třebíče, za kterou odehrál v letošní sezóně deset zápasů. V polovině října byl ale poslán v rámci hostování do Mostu, kde nastoupil do osmi ligových duelů. Aktuálně Kadela působí v druholigových Moravských Budějovicích.

TOP FOTO: hstrebic.cz

Aktuálně na webu
Škatulata hejbejte se, aneb co je nového v ostatních táborech – 1. část

O L O M O U C – V rámci série několika článků se trochu detailně podíváme i na změny v ostatních extraligových týmech, protože nejen v olomouckém týmu došlo v okurkovém období ke změnám v sestavách a realizačních týmech. V první části si posvítíme na oba týmy ze Slezska Třinec a Vítkovice a nejbližšího soupeře Olomouce Zlín.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej