Druhé krajské derby se blíží, Fan Club pořádá na utkání autobusový výjezd

Fan Club HCO, o. s., www.fan-zone.cz
O L O M O U C – Olomouckým hokejistům se zatím v cizím prostředí příliš nedaří, a proto potřebují pomoc fanoušků. Občanské sdružení Fan Club HC Olomouc pořádá výjezd na utkání čtrnáctého kola do Šumperka. Připoj se i ty k hanácké výpravě a zažij atmosféru druhého regionálního derby na vlastní kůži.
⇒ Salith Šumperk

První vzájemné utkání sezóny vyšlo lépe Kohoutům, před dvěma tisícovkami hokejových příznivců porazili Draky fotbalovým výsledkem 1:0, jedinou branku vsítil kanonýr Matěj Pekr.

Nyní přišel čas druhého klání, už za necelé dva týdny vyrazí Kohouti bojovat o další prvoligové body. Pokud chcete svůj tým podpořit, využijte nabídky olomouckého Fan Clubu, který na krajské derby vypraví autobus.

Cena výjezdu byla stanovena na jednotných 100 Kč. Předpokládaná doba odjezdu je v sobotu 20. října v 15 hodin z parkoviště od letadla. Duel startuje na šumperském zimním stadionu v 17 hodin.

Zaplatit výjezd můžete během domácích utkání Mory (Beroun – 10. října a Most – 15. října), a to o přestávkách na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet).

Minimální počet účastníků je stanoven na 35, při menším zájmu bude výjezd zrušen a peníze vráceny.