Fan Club HC Olomouc pořádá minigolf s hráči Mory

Fan Club HCO, o. s.
O L O M O U C - Všichni fandové a příznivci olomouckého hokeje jsou zváni na pátek 10. září 2010 na nově zrekonstruované minigolfové hřiště do areálu letního kina v Olomouci. Tam se totiž od 15 hodin koná druhý ročník turnaje v minigolfu, akce pořádané Fan Clubem HC Olomouc o.s. Bude zde možnost potkat hvězdy olomouckého hokeje, promluvit s nimi a změřit síly v této fyzicky nenáročné sportovní aktivitě.

Vezměte s sebou své ratolesti a známé, vstup a minigolf budou zdarma a naskytne se jistě příležitost získat autogramy od hráčů, kteří přijdou. Na místě bude rovněž připraveno občerstvení v podobě točeného piva za 15 Kč a grilovaných klobás „za hubičku“.

Na akci je možné přijít kdykoli během pátečního odpoledne. Určitě dostanete i čerstvé informace o dění v klubu, ambicích pro nadcházející sezónu a novinkách ve složení kádru.

Více informací můžete nalézt na e-mailu fchco@fan-zone.cz nebo na webu www.fan-zone.cz.

Všichni fandové jsou opravdu srdečně zváni.