Fan Club HC Olomouc pořádá vánoční zájezd do Chrudimi

Fan Club HCO, o. s., www.fan-zone.cz
O L O M O U C - Fan Club HC Olomouc o.s. pořádá autobusový výjezd do Chrudimi. Původně se v letošním roce už žádný výjezd pořádat neměl, ale vzhledem k tomu, že minulý výjezd do Jihlavy se Fan Clubu povedl, rozhodl se vypravit autobus do sjízdné Chrudimi. Hrát se původně mělo v sobotu, ale nakonec se termín zápasu posunul na pátek, což fanoušky rozhodně neodradilo.

Výjezdy v období předvánočním patří tradičně mezi ty nejlepší, proto Fan Club HC Olomouc věří, že v uvolněné náladě pojedete náš oblíbený tým podpořit i do Pardubického kraje. Systém prodeje zůstává stejný: Kdo dřív přijde, ten jede. Jestli se pojede opět mikrobusem či velkým autobusem, záleží jen na počtu přihlášených fanoušků.

HC Chrudim

S týmem Chrudimi, jehož kostru tvoří hráči extraligových Pardubic, by si měla olomoucká Mora poradit. Ovšem výkony Hanáků jsou jako na houpačce, proto se dá očekávat zajímavé střetnutí. Zimní stadion v Chrudimi, který má jen jednu tribunu, pojme 1272 diváků. Zápas začíná netradičně v pátek v 18:00.

Informace pro zájemce o výjezd

Sraz: pátek 17. prosince 2010 v 14:30 na parkovišti u Billy (u letadla).

Odjezd: pátek 17. prosince 2010 v 14:45 z parkoviště u Billy (u letadla).

Cena: 260,- Kč / os. + vstupné 60,- Kč

Zaplatit můžete v sobotu 11. prosince 2010 na domácím utkání s Pískem na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet), popřípadě nejpozději na dalším domácím utkání s Táborem ve středu 15. prosince 2010.

FOTO: www.fan-zone.cz