Fan Club HC Olomouc pořádá zájezd do Jihlavy

Fan Club HCO, o. s., www.fan-zone.cz
O L O M O U C - Po nezdarech, kterých bylo opravdu hodně, se Fan Club rozhodl změnit systém náboru lidí na výjezd. Kdo dřív přijde, ten jede. Jedná se o výjezd, který je poslední v letošním roce, navíc vychází opět na sobotu, proto by si fanoušci měli udělat čas a vyrazit.

Jihlavská Dukla je štikou letošního ročníku 1. hokejové ligy, vždyť vévodila a pořád se pere o čelo tabulky. Parta kolem zkušených borců Bakuse, Hodka a Čachotského podává výkony, které připomínají sezónu 2003/2004, kdy dokázala fantasticky porazit v baráži České Budějovice, mimochodem trenéry byli v té době nám známí – Petr Fiala a Petr Vlk.

HC Dukla Jihlava

Na hokejovou Duklu chodí suverénně nejvíce lidí v letošním ročníku, může se pochlubit krásným průměrem na zápas (2496 diváků), proto se dá očekávat i pekelná atmosféra. Zápas začíná v sobotu v 17:30.

Pojeďte podpořit naše hráče a pomoct jim svými hlasivkami k dalším bodům z venkovního hřiště!

Sraz: 4. prosince 2010 v 14:00 na parkovišti u Billy (u letadla).

Odjezd: 4. prosince 2010 v 14:15 z parkoviště u Billy (u letadla).

Cena: 300,- Kč/os. + vstupné 70,- Kč.

Zaplatit můžete ve středu 24. listopadu 2010 na domácím utkání s Vrchlabím na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet), popřípadě nejpozději na dalším domácím utkání s Chomutovem v pondělí 29. listopadu 2010.

FOTO: fan-zone.cz