Fan Club jede podpořit Moru do Přerova a Skalice. Jeďte také!

Fan Club HCO, o. s., www.fan-zone.cz
O L O M O U C - Fan Club HC Olomouc o. s. pořádá výjezdy na dva srpnové přípravné zápasy olomoucké Mory. Ve čtvrtek 18. srpna do Přerova vlakem po vlastní ose a v úterý 30. srpna do slovenské Skalice autobusem. Přidejte se k nejvěrnějším fanouškům i vy a jeďte podpořit Kohouty na dvě venkovní utkání!

Výjezd do Přerova

Fan Club vyzval fanoušky, aby jeli podpořit Kohouty do Přerova po vlastní ose autem nebo vlakem. Vzhledem k blízkosti Přerova se Fan Club rozhodl nevypravit autobus.

Vstupné pro dospělé by mělo činit 20,- Kč. Na zimní stadion v Přerově se vměstná 3.000 diváků. Zápas začíná ve čtvrtek 18. srpna v 18:00.

Výjezd do Skalice

Fan Club již v minulých letech pořádal výjezdy do Skalice, proto věří, že se i tentokrát zaplní autobus. Zimní stadion ve Skalici pojme 4.100 diváků. Fan Club fanouškům připomíná, že se na Slovensku platí eurem a všechny účastníky žádá, aby si nezapomněli doklad totožnosti. Zápas Skalica vs. Mora začíná ve čtvrtek 30. srpna v 17:00.

Sraz: úterý 30. srpna 2011 v 14:00 na parkovišti u Billy (u letadla)
Odjezd: úterý 30. srpna 2011 v 14:15 z parkoviště u Billy (u letadla)
Cena pro členy Fan Clubu: 180,- Kč (vstupné zdarma)
Cena pro ostatní: 230,- Kč (vstupné zdarma)

Členové Fan Clubu HC Olomouc o. s., kteří zaplatili členský příspěvek za sezónu 2011/2012, se mohou hlásit na e-mailové adrese fchco@seznam.cz a zároveň využít příjemné slevy.

Zaplatit výjezd můžete během přátelských domácích utkání Mory o přestávkách na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet).

FOTO: fan-zone.cz