Fan Club pořádá autobusový výjezd na šesté čtvrtfinále

Redakce
O L O M O U C – Čtvrtfinálová série spěje do finiše a olomoučtí hokejisté budou potřebovat vaši podporu. Přidejte se k dalším skalním fanouškům Kohoutů a vydejte se v neděli autobusem do Hradce Králové na šesté utkání podpořit Hanáky v boji o semifinále první ligy. Výjezd pořádá občanské sdružení Fan Club HC Olomouc.
⇒ Královští lvi Hradec Králové

Po čtyřech odehraných zápasech je stav série nerozhodný 2:2, což znamená, že se ještě minimálně dva duely budou hrát. V pátém utkání se obě mužstva poperou o výhodu mečbolu, zápas se hraje v pátek v Olomouci. Následné šesté střetnutí, možná poslední v celé sérii, se uskuteční v neděli 3. března 2013 do 19 hodin na královéhradeckém zimním stadionu.

Stejně jako v prvních dvou duelech na hřišti soupeře, tak i na šestý zápas čtvrtfinále pořádá olomoucký Fan Club autobusový výjezd. Odjezd je stanoven na nedělních 15:30 z parkoviště před supermarketem Billa. Cena zájezdu je 180,- Kč bez vstupenky na zápas.

Nahlásit se a zaplatit výjezd můžete na domácím utkání, tedy v pátek 1. března. Prodej lístků do autobusu začne 30 minut před zápasem, dále bude pokračovat o přestávkách, a to pokaždé v chodbě za trestnými lavicemi (u bufetu).