Fan Club pořádá první výjezd roku 2012, v sobotu do Jihlavy

O L O M O U C - Fan Club HC Olomouc o.s. pořádá autobusový výjezd na mistrovské utkání 39. kola I. ligy ledního hokeje. Fanoušci se vydají v sobotu 14. ledna na atraktivní duel proti tradičnímu rivalovi do Jihlavy. Zájemci se mohou hlásit na domácích zápasech Mory vždy o přestávkách u bývalého bufetu v chodbě na straně za trestnými lavicemi.
⇒ HC Dukla Jihlava

"Blízkost soupeře, důležitost utkání, sobotní termín, to vše by mělo hrát do karet. Navíc se bude jednat o první výjezd v roce 2012, teprve pak o druhý v celé sezóně 1. ligy," lákají fanoušci na svém webu.

Cena výjezdu byla stanovena na 200 Kč pro členy Fan Clubu a na 250 Kč pro ostatní zájemce + vstupenka, jejíž cena je 70 Kč.

Předpokládaná doba odjezdu je v sobotu 14. ledna ve 14:30 hodin z parkoviště u letadla, sraz fandů je o čtvrt hodiny dříve na stejném místě. Duel startuje na Horáckém zimním stadionu v 17:30 hodin.

Zaplatit výjezd můžete během domácího utkání Mory proti Berounu ve středu 11. ledna, a to o přestávkách na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet).