Fan Club pořádá úvodní výjezd roku 2013, vyrazte na krajské derby do Šumperka

Fan Club HCO, o. s., www.fan-zone.cz
O L O M O U C – Fan Club HC Olomouc o.s. pořádá autobusový výjezd na mistrovské utkání 40. kola první ligy ledního hokeje. Fanoušci se vydají v sobotu 12. ledna do Šumperka, kde na Kohouty čeká krajské derby. Zájemci se mohou hlásit v sobotu 5. ledna na domácím zápase Mory proti Mostu u bývalého bufetu v chodbě na straně za trestnými lavicemi.
⇒ Salith Šumperk

Vzhledem k tomu, že Fan Club se rozhodl poskytnout vánoční slevu, tak cena výjezdu byla stanovena na 80 Kč za osobu. Předpokládaná doba odjezdu je v sobotu 12. ledna v 15 hodin z parkoviště u bývalého letadla. Duel na šumperském zimním stadionu, kde je vstupné nastaveno na 50 Kč, začíná v 17 hodin.

Zaplatit výjezd můžete v sobotu 5. ledna během domácího utkání Mory proti Mostu, a to o přestávkách na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet).

FOTO: www.fan-zone.cz