Fan Club pořádá výjezd do Liberce, vydejte se podpořit Kohouty

Redakce, www.fan-zone.cz
O L O M O U C – Občanské sdružení Fan Club HC Olomouc pořádá zřejmě poslední výjezd letošní sezóny. Nenechte si ujít nedělní bitvu s Bílými Tygry Liberec v jejich nádherné aréně. Kohouti jsou ve skupině na čtvrtém místě a potřebují podporu. Přidejte se k tažení fan clubu a vytvořte Hanákům nezapomenutelnou atmosféru.
⇒ Bílí Tygři Liberec

Olomoučtí hokejisté zajíždějí v neděli 7. dubna na led největšího favorita extraligové skupiny o udržení, od 17:00 vypukne v liberecké Tipsport Aréně duel mezi domácími Bílými Tygry a hostující Olomoucí.

A právě vy máte jedinečnou příležitost utkání zhlédnout přímo z tribun, po boku dalších skalních fanoušků Kohoutů. Fan Club totiž pořádá na utkání sedmého kola baráže autobusový výjezd, který bude asi posledním v letošní sezóně.

Odjezd: neděle 7. dubna ve 12:00 z parkoviště u Billy (u zimního stadionu)
Cena dopravy: 300 Kč/os (bez vstupenky)

Na e-mailové adrese fchco@seznam.cz se přijímají závazné rezervace.

Na pátečním utkání, ve kterém Mora od 18 hodin přivítá Chomutov, můžete tento výjezd zaplatit. Prodej lístků do autobusu bude probíhat už hodinu před zápasem, dále pak o přestávkách, a to vždy v chodbě za trestnými lavicemi (vedle bufetu).