Fan Club pořádá výjezd na čtvrté krajské derby do Šumperka

Fan Club HCO, o. s., www.fan-zone.cz
O L O M O U C - Fan Club HC Olomouc o.s. pořádá autobusový výjezd na mistrovské utkání 50. kola I. ligy ledního hokeje. Fanoušci se vydají v sobotu 18. února na letošní čtvrté derby Olomouckého kraje do Šumperka. Zájemci se mohou hlásit na domácích zápasech Mory vždy o přestávkách u bývalého bufetu v chodbě na straně za trestnými lavicemi.
⇒ Salith Šumperk

Cena byla stanovena na jednotných 100 Kč. Předpokládaná doba odjezdu je v sobotu 18. února v 15 hodin z parkoviště u letadla. Duel startuje na šumperském zimním stadionu v 17 hodin.

Zaplatit výjezd můžete během domácích utkání Mory (Ústí nad Labem – 8. února a Hradec Králové – 15. února), a to o přestávkách na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet).

FOTO: www.fan-zone.cz