Fanoušci si zahrají poker s hráči HC Olomouc

Fan Club HCO, o. s., www.fan-zone.cz
O L O M O U C - Fan Club HC Olomouc společně s klubem HC Olomouc připravily pro fanoušky Mory zbrusu novou společenskou akci – turnaj v pokeru. První ze série turnajů se uskuteční za účasti Štefana Žigárdyho, Romana Ráce, Radima Haase a zřejmě i Oldricha Kotvana v pátek 23. září od 17:30 v salónku Hospůdky u Flóry na ulici Krapkova 42.

Turnaje jsou připraveny v takové podobě, že poměrně nízké zápisné umožní účast všem a zároveň zajistí možnost nákupu hodnotných cen pro nejlepší hráče v dlouhodobém hodnocení i zajímavou finanční prémii pro nejlepší hráče turnaje.

V první fázi turnaje po poměrně dlouhý časový úsek budou mít fanoušci možnost promluvit si s hráči a vybudovat si dostatečnou zásobu žetonů na druhou dynamickou fázi turnaje, která určí pořadí a celkového vítěze. Předpokládaný konec je někdy po deváté hodině.

Informace o turnaji

Více informací o turnaji naleznete na webu Fan Clubu HC Olomouc.