Fanshop bude otevřen se zpožděním

O L O M O U C – Fanoušci olomoucké Mory, kteří jsou natěšení na otevření fanshopu, si budou muset ještě pár dní bohužel počkat. Původní plán byl, že se oficiální fanshop HC Olomouc spustí v první hrací den, nakonec tomu však bude jinak. Celou situaci vysvětluje zástupce fanshopu Jakub Horňák.

Se začátkem extraligové sezóny je mezi fanoušky často debatovaným tématem fanshop. Jeho spuštění bylo na nedávné tiskové konferenci ohlášeno na 12. září, tedy na první domácí utkání. Zahájení provozu fanshopu však bude mít zpoždění. „Ještě v ten den, kdy jsme se s vedením klubu dohodli na podmínkách ohledně fanshopu, jsme začali urputně pracovat na jeho zprovoznění. K tomu ovšem došlo zrovna v době, kdy téměř u všech našich dodavatelů právě probíhaly celozávodní dovolené, a tak jsme již v začátku nabrali zpoždění, které se nám nepodaří jen tak dohnat. Vše ostatní je připraveno k okamžitému spuštění, čekáme jen na zboží, jehož valná část by nám měla dorazit do dvou týdnů,“ vysvětluje celou situaci zástupce fanshopu Jakub Horňák.

Pro fanoušky se chystá bohatá nabídka. „Ze začátku bude ve fanshopu k dostání základní sortiment, tedy šály, zimní čepice a kšiltovky, trička, podsedáky a drobné suvenýry v podobě magnetů, odznáčků nebo oblíbených silikonových náramků. Postupně však nabídku rozšíříme o mikiny, svetry , bundy a další řadu upomínkových předmětů jako jsou plakáty, puky apod. Co se týče oblečení, vše bude k dostání jak v pánském, tak v dámském provedení, v plánu je i dětská kolekce.“

A kolik budou předměty ve fanshopu stát? „Ceny budou podobné cenám ve fanshopech ostatních extraligových klubů. Zboží fanoušci zakoupí na třech místech, a to primárně v e-shopu na adrese www.fanshopolomouc.cz, část sortimentu bude ke koupi v Hokejshopu na zimním stadionu a připraven máme i stánek, který umístíme na domácí zápasy přímo do ochozu severní tribuny stadionu,“ prozradil Horňák.

„Nás samotné, jakožto věrné fanoušky olomouckého hokeje, mrzí, že si na prvních zápasech nezatočíme novými šálami. Každý den děláme maximum pro to, abychom vše co nejvíce urychlili, a doufáme, že fanoušci naši situaci pochopí,“ doplnil zástupce fanshopu.