Hokejisté se zúčastní tradičního fotbalového turnaje Fan Clubu

Tisková zpráva, Fan Club HC Olomouc o. s.
O L O M O U C - Příjemnou letní tradicí se stal fotbalový turnaj Fan Clubu HC Olomouc. Fanoušci Mory na něm měří své fotbalové dovednosti proti sobě, i proti hráčům olomoucké Mory. Nejinak tomu bude i letos – ve středu 27. června proběhne turnaj v malé kopané na hřišti ve Slavoníně. V tamním areálu půjde již o třetí ročník sportovního zápolení. Start akce je naplánován na 17 hodin.

Fanoušci HC Olomouc se mohou těšit na kvalitní obsazení turnaje. Kromě samotných fanoušků se akce zúčastní hned tři týmy složené ze současných či bývalých hráčů Mory.

Fanoušky Kohoutů přijede pobavit, popřípadě s nimi poměřit síly, například brankář Osvětimi Dalibor Sedlář. Dorazí také úderné trio prostějovských Jestřábů, útočníci Jakub Čuřík, Filip Smejkal a Petr Žajgla.

Svoji důstojnou delegaci bude mít i hokejový Přerov, který bude reprezentovat obránce Tomáš Vlček s útočníkem Richardem Brančíkem, ikonou novodobé historie olomouckého hokeje. Z poslední kategorie hokejistů, v současnosti bez angažmá, by se měl objevit Jiří Paška a Lubomír Korhoň.

Hokejisté HC Olomouc ukončí letní přípravu na novou sezónu právě turnajem ve Slavoníně. Jako již tradičně proto mezi fanoušky zavítá drtivá většina členů prvoligového týmu.

Do Slavonína jsou zváni i fanoušci, kteří se turnaje aktivně nezúčastní. Diváci budou mít možnost si pohovořit s hráči, probrat náročnou letní přípravu a plány do nadcházející sezóny, získat podpisy nebo se nechat s hokejisty vyfotografovat.

Zápasy se odehrají na dvou hřištích, proto bude turnaj pro diváky nesmírně zajímavý. V jeden okamžik se budou hrát hned dva zápasy. Vítěz turnaje získá putovní pohár Fan Clubu HC Olomouc o.s. a společně s dalšími týmy věcné ceny.

Na místě bude k dispozici občerstvení, vstup na akci je zdarma.

Více informací naleznete na webu Fan Clubu www.fan-zone.cz.

Kudy do fotbalového areálu ve Slavoníně?

FOTO: maps.google.com