I na semifinále můžete pro Lukáška nosit víčka od PET lahví

O L O M O U C – Díky postupu hokejistů Mory do semifinále play-off první ligy můžete stále nosit na domácí zápasy Kohoutů víčka od PET lahví. Ty následně poputují na pomoc nemocnému Lukáškovi trpícímu kvadruspastickou dětskou mozkovou obrnou. Každé víčko může zlepšit Lukáškovi život, přineste jich tedy co nejvíce!

Malý Lukášek trpí od narození kvadruspastickou dětskou mozkovou obrnou, která ho vězní ve vlastním těle, protože mu neumožňuje sportovat, hrát si nebo běhat. Aby nemusel být Lukášek tolik vázaný na své okolí, chce mu maminka pořídit elektrický vozíček. Pro převážení tohoto vozíčku je však nutné mít speciálně upravené auto. To by umožnilo převážet Lukáška k lékaři či do lázní i s tímto přístrojem.

Proto vás prosíme, pomozte se sbírkou víček od PET lahví, díky nimž bude pro Lukáškovu maminku snazší si speciálně upravený automobil pořídit. Při zápasech play-off bude proto u ledové plochy přichystaná nádoba, do které se budou všechny vršky shromažďovat.

Každé víčko může malému Lukáškovi pomoci v cestě za lepším životem. Děkujeme za podporu!

Foto: www.facebook.com/pages/Víčka-pro-Lukáška/249408541857039