Informace k předprodeji na utkání se Zlínem, Kometou a Litvínovem

Klub
O L O M O U C – Po dvou utkáních, kdy Kohouti nastoupili na ledě svých soupeřů, se Hanáci 25. listopadu představí znovu doma, kde vyzvou Zlín. O týden později dorazí na olomoucký zimní stadion brněnská Kometa, hned po ní Litvínov. Pokud nejste majiteli permanentek a chystáte se na zápasy, využijte znovu možnosti předprodeje vstupenek. Termínů je tentokrát hned několik! Maximální počet vstupenek na utkání s Kometou je omezen.

Prvním domácím zápasem po venkovním dvojutkání na ledě chomutovských Pirátů a královéhradeckého Mountfieldu bude duel s nedalekým Zlínem v pátek 25. listopadu. Chystáte se přijít Kohouty podpořit v duelu s Ševci? Pak využijte tradičního předprodeje vstupenek. Pokud nejste majiteli permanentek, máte možnost zajistit si místa na utkání prostřednictvím internetového předprodeje, a to od pondělí 21. listopadu dopoledne nebo přímo na pokladnách zimního stadionu, a to ve čtvrtek 24. listopadu od 16 do 17 hodin.

O týden později, tedy v pátek 2. prosince, dorazí na olomoucký led brněnská Kometa. Na atraktivním utkání se očekává tradičně vysoká návštěva, termínů předprodeje je tak hned několik. Vstupenky na zápas s Kometou si můžete koupit v pondělí 28. listopadu a úterý 29. listopadu od 14:30 do 16:30 na pokladnách zimního stadionu. Internetový předprodej bude zahájen ve středu 30. listopadu v devět hodin. Předprodej na pokladnách proběhne také ve čtvrtek 1. prosince od 16 do 17 hodin, kdy budou do prodeje spuštěny také lístky na duel s Litvínovem. Vzhledem k vyšší návštěvě zápasu s Brnem budou v den utkání otevřeny pokladny o hodinu dříve než obvykle, vstupenky si tedy můžete koupit také 2. prosince od 16 hodin.

Prodej vstupenek na Kometu je omezen, a to pouze čtyřmi lístky na osobu!

Jen dva dny po utkání s Kometou se Hanáci představí doma znovu, kdy hostí Litvínov. Předprodej na pokladnách zimního stadionu na utkání s Vervou bude zahájen v sobotu 3. prosince od 10 do 11 hodin.

Termíny předprodeje na Kometu a Litvínov

Pondělí 28. listopadu: 14:30 - 16:30 na pokladnách ZS - Kometa