Informace ke vstupnému na domácí přípravné utkání s Dinamem Minsk

Klub
O L O M O U C – Před čtvrtečním zápasem s Dinamem Minsk je potřeba vyjasnit několik informací ke vstupnému. Lístky na první domácí přípravné utkání můžete už nyní kupovat nebo rezervovat on-line! Předprodej na zimním stadionu bude probíhat ve středu, před samotným utkáním budou pokladny otevřeny od 15:00! Více informací se dočtete ve článku.

Už nyní si můžete přes internet zakoupit nebo zarezervovat vstupenku na první přípravné střetnutí proti Dinamu Minsk. Pokud si vstupenku zakoupíte přes internet a zaplatíte ji převodem přes účet, vytisknete si sami doma vstupenku s čárovým kódem, který posléze předložíte do turniketu na zimním stadionu.

V případě, že si svou vstupenku přes internet pouze zarezervujete, mějte na paměti, že ji musíte zaplatit a vyzvednout do čtvrtka 12:00, jinak vaše rezervace propadne a bude k dispozici jiným lidem. Zaplatit svou rezervaci můžete na pobočkách Ticketportalu nebo na pokladně zimního stadionu. OSOBNÍ PŘEDPRODEJ bude probíhat ve středu od 16 do 19 hodin na pokladně zimního stadionu. Pokud tedy budete chtít svou rezervaci zaplatit na zimním stadionu, využijte pro to tento termín, žádný jiný. Před samotným zápasem budou pak pokladny otevřeny od 15 hodin.

Pokud jste držiteli permanentních vstupenek, máte vstup na toto i další přípravná utkání ZDARMA. Rovněž už od přípravy máte právo na svou vybranou sedačku. Upozorňujeme, že v termínech předprodeje vstupenek na Dinamo Minsk se na pokladnách nebudou prodávat permanentky. Prodej permanentních vstupenek probíhá ve všední dny na sekretariátu klubu, a to od 11 do 16 hodin. Jednotlivé vstupné na přípravná utkán stojí 50 Kč.