Jak během utkání fandíte vy? Pošlete nám fotku a vyhrajte šálu!

Redakce
O L O M O U C – Vyhlašujeme soutěž o novou šálu HC Olomouc. Pochlubte se, jak během zápasu podporujete olomoucké Kohouty, vyfoťte se a pošlete nám fotku, čímž se dostanete do soutěže. Vyfotografovat se můžete už na prvním extraligovém zápase, šanci však budete mít ještě na dalším domácím utkání, případně na venkovních kláních. Soutěž bude trvat do 25. září, výhra bude autorovi nejoriginálnější fotografie předána na domácím zápase proti Liberci.

Zdokumentujte se, jak fandíte olomouckým hokejistům, pošlete nám fotku a můžete vyhrát novou šálu HC Olomouc. Podmínkou celé soutěže je, aby byla fotografie vytvořena při utkání. Nezáleží však na tom, zda se bude jednat o zápas domácí či venkovní. Mějte také na paměti, že každý fanoušek může zaslat pouze jednu fotku. Snažte se proto, aby byla co nejoriginálnější.

Fotografie nám můžete posílat buďto do zpráv oficiálního facebookového profilu HC Olomouc, anebo na e-mailovou adresu redakce@hc-olomouc.cz. K zaslané fotografii připište své jméno, příjmení a telefonní číslo. Celá soutěž končí o půlnoci 25. září. Vítěze následně budeme kontaktovat. O vítězi budou rozhodovat členové redakce oficiálního webu HC Olomouc. K předání ceny dojde během první přestávky domácího utkání proti libereckým Bílým Tygrům.

Neváhejte a posílejte nám své fotografie! Začít můžete už na utkání proti Slavii Praha.