Klub HC Olomouc přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok

Klub
O L O M O U C – Olomoucký hokejový klub má za sebou jeden z nejlepších roků své historie a chce svým fanouškům poděkovat za podporu. HC Olomouc přeje svým příznivcům, partnerům, soupeřům a dalším osobám nejen z hokejového prostředí klidné prožití vánočních svátků a hodně zdraví a štěstí do nového roku 2015. Věříme, že vás budeme i nadále pravidelně vídat v kohoutí plecharéně!

„Všem fanouškům přeji veselé Vánoce, šťastný nový rok a také hodně zážitků na našem zimním stadionu při zápasech extraligy,“ připojil se se svým přáním marketingový manažer Mario Cartelli.

Přání od několika hráčů jste si již mohli přečíst v předchozím článku. Za celý hráčský kádr však ještě jednou popřál všem fanouškům útočník Roman Rác. „Chtěl bych všem fandům popřát šťastné a veselé Vánoce. Hlavní je, aby si s rodinou užili vánoční pohodu. Taky bych chtěl popřát, aby prožili šťastný nový rok. Přeji, aby s naším klubem zažili hodně úspěchů a zábavy a aby ten další rok byl tak úspěšný jako tento, ve kterém jsme spolu zažili úžasné věci. Věřím, že společně dokážeme ještě více,“ popřál Roman Rác.

Příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstí do nového roku vám přeje i redakce oficiálního webu HC Olomouc. Věříme, že se vám naše tvorba bude líbit i v následujícím roce 2015.