Kohouti budou v listopadu dvakrát v televizi! Zápas se Spartou odložen

Zuzana Spurná
O L O M O U C – V listopadu dojde ke změnám časů či termínů hned u tří utkání olomouckého A týmu. Zápas se Spartou, který se měl odehrát hned po reprezentační pauze, je prozatím odložen na neurčito. Utkání s Libercem a Zlínem bude vysílat živě ČT Sport, znovu se tak změní čas vhození prvního buly.

Kohouti měli už v prvním kole po reprezentační pauze odcestovat k utkání na led Sparty. Do O2 arény ale nakonec 9. listopadu nevyrazí. Sparta má o den dříve, tedy 8. listopadu, na programu zápas Ligy mistrů, a tak je utkání 18. kola zatím odloženo na neurčito.

V listopadu se také bude dvakrát měnit čas utkání. Kohouti budou totiž znovu v televizi. Poprvé se v posledním podzimním měsíci objeví před kamerami ČT Sport 15. listopadu v duelu s Libercem. Utkání s úřadujícími mistry začne v 17:20. Na stejný čas je přeložen také zápas se Zlínem, který se odehraje 25. listopadu.