Kupte si permanentku a zapojte se do soutěže!

O L O M O U C – Už jste si koupili permanentku na nadcházející extraligovou soutěž? Pokud ne, máme pro vás o důvod navíc, proč tak učinit. Ke každé permanentce dostanete přehledně zpracovaný rozpis všech domácích zápasů, kterému je přiložen i soutěžní kupón. Klub HC Olomouc ve spolupráci s oficiálním fanshopem uspořádalo soutěž, v níž se bude hrát o permanentku na sezónu 2016/17.

V čem bude soutěž spočívat? Kupte si permanentku a dobře si uschovejte soutěžní poukaz, který k vaší sezónní vstupence dostanete. Dále pak nezahazujte účtenky za vaše nákupy ve Fanshopu HC Olomouc, které jste provedli od 1. července do 1. října. Všechny účtenky společně se soutěžním kupónem posléze vložte do obálky. Tu odevzdejte v kamenném obchodu fanshopu nejpozději 30. října.

Hraje se o permanentku na ročník 2016/17! A kdo získá? Vyhrává ten, jehož součet útrat ve fanshopu bude ze všech nejvyšší.

I když může hlavní cenu vyhrát pouze jeden fanoušek či fanynka, nezoufejte. Vyhrává totiž každý! Pro všechny zúčastněné soutěžící bude připraveno speciální setkání s hráči A-týmu Mory, na kterém budou všichni odměněni exkluzivním dárkem od Fanshopu HC Olomouc.

A to není vše! Každý nový permanentkář dostane tzv. RED CARD, kterou dostávali noví držitele permanentních vstupenek i loni. S RED CARD budete mít výhody při nakupování ve Fanshopu HC Olomouc, v Arktic Casual Food a do budoucna díky ní budete získávat další výhody u dalších partnerů klubu HC Olomouc.

Všechny potřebné informace naleznete také na stránkách Fanshopu HC Olomouc.

MÍT PERMANENTKU SE VYPLATÍ!