Mora zná soupeře pro přípravu! Hanáci se střetnou s celky z české a slovenské extraligy

Klub
O L O M O U C – Olomoucká Mora v čele s novým trenérem Zdeňkem Venerou už netrpělivě čeká, až se bude moci ukázat v zápasových dresech. Nyní už Kohouti znají protivníky, se kterými se v rámci přípravných utkání budou setkávat. Hanáci odehrají v přípravě celkem devět zápasů, což je o dva méně než v minulém roce. Olomouc se postupně setká se sedmi celky. Bude se jednat o týmy z české a slovenské extraligy.

Brno, Třinec, Vítkovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Poprad a Trenčín. To jsou celky, které proti Kohoutům v přípravě nastoupí!

První trojice jmenovaných klubů patří k tradičním soupeřům Mory během přípravného období, přípravná utkání proti Hradci Králové probíhala ještě za doby, kdy oběma celkům patřila prvoligová příslušnost. Klání s karlovarskou Energií, kam mimo jiné zamířili ještě donedávna hráči působící na Hané Marosz a Rachůnek, nebyla vzhledem k vzdálenosti obou měst příliš typická. Možná i proto se zápas proti Karlovým Varům letos odehraje v Břeclavi. Stejně jako loni se i letos Olomoučtí utkají se dvěma zástupci slovenské nejvyšší soutěže, Nitru se Skalicou střídají Poprad a Trenčín.

Před minulým extraligovým ročníkem sehrála Mora celkem jedenáct přípravných duelů, letos se realizační tým s vedením rozhodlo domluvit o dva přátelské zápasy méně, tedy devět. Svou sérii přípravných střetnutí odstartují Hanáci v úterý 28. července od 17 hodin na svém stadionu proti Kometě Brno. Doma odehraje Olomouc celkem čtyři přípravné duely.

Nezapomeňte, že pokud si koupíte permanentní vstupenku na základní část sezóny 2015/16, budete moci chodit na přípravné zápasy zcela zdarma. V opačném případě bude cena jednotlivé vstupenky činit 50 Kč bez ohledu na sektor.

Rozpis přípravných zápasů na sezónu 2015/16

Út 28.7. Olomouc – Kometa Brno
Út 4.8. Třinec – Olomouc
Čt 6.8. Olomouc – Vítkovice