Mužstvo extraligového nováčka HC Olomouc nově naleznete i na YouTube!

Redakce
O L O M O U C – Klub HC Olomouc rozšiřuje svou působnost. Mužstvo Kohoutů už dlouhou dobu můžete najít na Facebooku, od loňské sezóny máte možnost být followerem Mory na Twitteru a nyní naleznete Hanáky také na kanálu YouTube! Odteď se tak můžete těšit na videa různých témat, které budou spojené s hokejisty Mory.

Mora je na sociálních sítí známá. Během poslední doby ji na Facebooku a Twitteru začala sledovat hromada lidí. My však chceme, aby působnost olomouckého klubu byla na veřejnosti ještě zajímavější a živější. Proto jsme se rozhodli založit oficiální YouTube kanál, na kterém budete moci vídat videa s různou tématikou spojenou s olomouckým klubem.

Název oficiálního kanálu Mory na YouTube zní „Official HC Olomouc“. Už nyní je k vašemu zhlédnutí k dispozici několik videí. A můžete se těšit na spoustu dalších! A pokud chcete být pokaždé, co navštívíte YouTube, v obraze, co se právě v olomouckém týmu děje, klikněte na „Odebírat“. Potom vám už nic neunikne!