Na volejbalové finále zadarmo!

Redakce
O L O M O U C – Olomoucké volejbalistky z VK UP Olomouc dál sebevědomě pokračují vstříc svému snu a probojovaly se do finále volejbalové extraligy! Jejich soupeřkami budou hráčky VK Agel Prostějov. Fanoušci Kohoutů mají opět vstup na zápasy zdarma!

Olomoucké volejbalistky zkrátka letos válí a probojovaly se až do finále volejbalové extraligy! Díky dlouhodobé spolupráci VK UP Olomouc a HC Olomouc můžou všichni příznivci Kohoutů na volejbal zadarmo. Stačí mít permanentku ze sezóny 2016/17, anebo přijít v dresu HC Olomouc.

Po dvou utkáních na prostějovské půdě přijde na řadu utkání v Olomouci. Právě na to můžou jít fanoušci s dresem či permanentkou zadarmo. Zápas se koná 3. května od 17:00. Případné čtvrté utkání pak proběhne také v Olomouci a to hned ve čtvrtek 4. května, také od 17:00. I na něj mají příznivci Kohoutů volný vstup.

Podpořte olomoucké volejbalistky v boji o titul!