Nakupujte vánoční dárky přes GIVT a přispějte tím na maskota

Klub
O L O M O U C – Od zavedení nového responzivního webu HC Olomouc můžete v záhlaví stránky nalézt lištu služby Givt, pomocí které můžete skrze své nákupy v e-shopech podpořit olomoucký klub. Nyní, v předvánočním období, se klub rozhodl takto získané peníze věnovat na nového maskota HC Olomouc. A aby obdarovávání bylo vzájemné, fanoušci můžou získat poukaz na permanentku na sezónu 2017/2018.

Maskot Kohoutů se bohužel na extraligových utkáních objevuje jen výjimečně. Důvodem je jeho špatný stav, který neumožňuje jeho běžné používání. Vedení olomouckého klubu však chce, aby byl maskot stabilním účastníkem extraligových zápasů a účastnil se fandění spolu s fantastickým olomouckým publikem. Kromě toho by se měl objevovat i na klubových akcích jako je například autogramiáda. Proto je v plánu nechat vyrobit úplně nového maskota HC Olomouc.

Na oživení „Kokrhéla“ se můžete podílet i vy! Nákup nového maskota můžete podpořit tím, co možná děláte naprosto běžně – nákupy v e-shopech. Úplně stačí, když si na stránkách HC Olomouc v liště GIVT vybere e-shop, ve kterém chcete zrovna nakoupit, a budete přesměrování na jeho web. Následně nakoupíte, jak jste zvyklí, a to je celé! Neplatíte nic navíc, protože e-shop z vaší útraty sám část vyplatí zpět GIVTu, a ten následně olomouckému hokejovému klubu.

Lišta služby GIVT je na webu olomouckého klubu od jeho modernizace, která proběhla v létě. GIVT umožňuje organizacím, sportovním klubům a dalším subjektům, aby získávali peníze od svých fanoušků, přičemž tito příznivci nezaplatí za svůj běžný nákup nic navíc. Peníze, které už fanoušci Kohoutů prostřednictvím této služby vybrali, budou použity právě na výrobu nového maskota HC Olomouc.

Líbí se vám představa, že za běžný nákup v e-shopech můžete vyhrát permanentku na sezónu 2017/2018? I to je možné! Vedení olomouckého klubu totiž fanouška, který skrze GIVT do konce aktuální sezóny na maskota přispěje nejvyšší částkou, obdaruje poukazem na permanentní vstupenku na následující sezónu. Tento poukaz pak za permanentku vymění v momentě, kdy budou „permice“ na další sezónu v prodeji.

Pokud chcete o permanentku zabojovat, musíte být přihlášeným uživatelem GIVT, jinak jednotlivé platby nebudou moci být přiřazeny k vašemu jménu. Přihlásit se můžete přímo v liště na webových stránkách Hanáků pod tlačítkem Přihlásit se, stačí vyplnit vaše jméno a e-mailovou adresu. Nezapomeňte, že musíte být přihlášeni během každého nákupu, pokud chcete, aby se vám započítal.