Navrhněte nové vlajky pro HC Olomouc!

Klub
O L O M O U C – Vzhledem k tomu, že výroba nového maskota je již v plném proudu, je čas prozradit, na co poputuje další část výtěžku z Hokejové tomboly 50:50. A do celého procesu můžou nyní kreativně zasáhnout i samotní fanoušci! V plánu je totiž výroba praporů pro vlajkonoše a každý fanoušek má možnost zaslat svůj vlastní grafický návrh. Návrh či návrhy, které nakonec budou realizovány, budou navíc oceněny drobnými cenami.

Pokud se chcete zapojit do tvorby návrhu nových vlajek pro vlajkonoše, stačí, když dodržíte několik základních podmínek. Prapory budou vyrobeny v rozměru 140 na 90 centimetrů, u návrhu je tedy potřeba dodržet poměr stran 14:9. Návrh by měl být jednoduchý a využívat klubové barvy a symboly, či nějakým způsobem odkazovat na klub. Fanoušci mohou poslat libovolný počet návrhů, a to jak ručně nakreslených, tak ty vytvořené například v nějakém grafickém programu. Není nutné být umělcem, důležitý je samotný nápad. Firma, která prapory vyrobí, si totiž návrh vhodně upraví dle svých potřeb.

Své návrhy posílejte od 1. do 30. listopadu 2017 na adresu soutez@hc-olomouc.cz a do předmětu zprávy napište Návrh vlajky. Nezapomeňte uvést své jméno a e-mail či telefon, na kterém vás v případě výhry bude možné kontaktovat.