Nezmeškejte čtvrtfinále, pořiďte si vstupenky včas!

Klub
O L O M O U C – Dramatické předkolo play-off je již minulostí, svěřenci trenéra Venery se přes moravské bitvy se Zlínem probili do čtvrtfinále! Kohouti v něm mají jistotu dvou domácích duelů a vy při nich nesmíte chybět! Předprodej na tyto zápasy bude pro držitele permanentek zahájen v pondělí 12. 3., pro ostatní ve středu 14. 3.

Cenové rozdělení vstupenek na Generali play off Tipsport extraligy

Předkupní právo pro permanentkáře

Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2017/18 mají předkupní právo na vstupenky na domácí zápasy Generali play off Tipsport extraligy. Předkupního práva budou moci využít v termínech určených klubem. Vstupenky budou vydávány pouze po předložení permanentní vstupenky (výdej pouze na stejné místo permanentky).

PŘEDPRODEJ NA PRVNÍ DVA DOMÁCÍ ZÁPASY ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF HRANÝCH V PONDĚLÍ 19. BŘEZNA A V ÚTERÝ 20. BŘEZNA PROBĚHNE DLE NÁSLEDUJÍCÍHO ROZPISU:

Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2017/18

Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2017/18 si budou moci svá místa obhájit během pondělí 12. 3. a úterý 13. 3. na pokladnách ZS vždy od 15 do 18 hodin, nebo od pondělí 12. 3. od 15 hodin prostřednictvím internetového předprodeje na www.ticketportal.cz. Návod na pořízení vstupenek pomocí internetového předprodeje naleznete na konci článku.

Majitelé permanentek mají možnost využít předkupního práva na OBA zápasy pouze do středy 14. března do 9 hodin!!!

Volný prodej

Volný prodej vstupenek na čtvrtfinálové zápasy hrané v pondělí 19. 3. a v úterý 20. 3. bude zahájen ve středu 14. března, kdy si všichni ti, kdo nevlastní permanentku ze sezóny 2017/2018, a nebo ji vlastní, ale nevyužili možnosti předkupního práva, budou moci pořídit vstupenky od 15 do 18 hodin na pokladnách ZS. Volný prodej vstupenek na všechna neobsazená místa bude limitován v počtu 4 ks/zápas na osobu.

Ve čtvrtek 15. března v 9 hodin bude spuštěn internetový předprodej na první i druhý domácí zápas čtvrtfinále play-off i pro ty, co nevlastní permanentku ze sezóny 2017/2018. Rezervované vstupenky prostřednictvím internetového předprodeje si budete moci vyzvednout na odběrných místech Ticketportalu nebo v neděli 18. března od 10 do 11 hodin na pokladnách ZS.

Slevy

Děti do 120 cm – zdarma bez nároku na sedačku.
Vozíčkáři, kteří jsou držiteli průkazů ZTP/P – vstup zdarma (+ 1 doprovod také zdarma).

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY FANOUŠKY!

Vedení klubu prosí fanoušky, aby na utkání přišli s dostatečným časovým předstihem. Turnikety na zimním stadionu nejsou schopny během několika málo minut pojmout stovky lidí. Děkujeme za pochopení.

Návod nákupu vstupenek přes TICKETPORTAL prostřednictvím předkupního práva pro držitele permanentek ze sezóny 2017/2018