Off-line rozhovor! Na vaše otázky bude odpovídat Jan Knotek

Redakce
O L O M O U C – Centr první formace se vrátil po vážném zranění do přípravy a chystá se na novou sezónu. Jak probíhala jeho léčba? Co čeká od nové sezóny? Sleduje právě probíhající mistroství světa? A jaké je jeho oblíbené jídlo? Na to vše a mnohem víc se budete moci zeptat Jana Knotka v našem off-line rozhovoru! Tuto příležitost máte pouze do 20. května, tak neváhejte!

Už tři sezóny hraje Jan Knotek v Olomouci, vybojoval s ní extraligu a následně pomohl i k jejímu udržení. Podílel se i na loňském úspěchu, kdy tým postoupil přímo do play-off. To si však nezahrál. V 35. kole v zápase proti Karlovým Varům si přetrhl vazy v koleni po čistém hitu karlovarského Svobody. V tom zápase i skóroval a rozšířil svůj dobrý bodový zápis, kdy si zapsal 16 bodů za pět gólů a 11 nahrávek.

Předloňskou sezónu dostával prostor na ledě jako člen čtvrté formace, svými výbornými výkony si však vybojoval místo prvního centra a na jedničku mu klapala spolupráce s parťáky v útoku Dávidem Bucem a Markem Lašem. Odchovanec pražské Kobry si udělal jméno svými výkony v Havlíčkově Brodě, odkud si ho Olomouc vytáhla.

Uzdraveného forvarda můžete zasypat otázkami prostřednictvím odkazu umístěného v tomto článku. Svoje dotazy můžete posílat od 13. května do 20. května. O tři dny později, tedy 23. května vám na ně osmadvacetiletý olomoucký centr Jan Knotek odpoví.