Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Olomouci fandím, ale body jim jenom tak darovat nechci, svěřil se Tomáš Halász

P A R D U B I C E – Pro Tomáše Halásze bylo nedělní utkání pikantní hned ze dvou důvodů – jednalo se o jeho první ostrý extraligový zápas v dresu Pardubic a navíc proti extraligovému nováčkovi z Hané, kde ještě v minulé sezóně působil. „Olomouci svým způsobem fandím, protože jsem zde strávil krásné dva roky a poznal jsem zde mnoho skvělých lidí, co se týká hráčů, trenérů, vedení i lidí mimo hokej,“ svěřil se slovenský gólman po zápase.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej