Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Junioři a starší dorost překvapili favority, mladší dorost slaví šestou výhru v řadě!

O L O M O U C – Ve třetím říjnovém týdnu si mládežnické týmy Olomouce oblékly zápasové dresy jen čtyřikrát. V pátek odjel starší dorost za suverénem soutěže do Třince. Dosud neporažené Oceláře dokázal jako první připravit o body. Mladší dorostenci odehráli v podstatě krajské derby s Přerovem. Ten s mladými Kohouty dlouho držel krok, přesto slavili výhru domácí. Adam Schejbal navíc vychytal první čisté konto. Junioři v sobotu sice nestačili na Kladno, o den později si ale smlsli na favorizované Plzni.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej