Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Trenér Petr Fiala hodnotí přípravu juniorů: Věřím, že budeme konkurenceschopní

O L O M O U C – Start juniorské extraligy se rychle blíží. Kohouti k prvnímu zápasu vyrazí na led v minulém roce utrápené jihlavské Dukly. Ještě předtím se však trenér Petr Fiala vrátil k přípravným utkáním juniorky. Kohouti odehráli deset zápasů, z nichž pětkrát vyšli jako vítězové, dvakrát prohráli po nájezdech a třikrát se museli smířit s porážkou. Co na výkon svých svěřenců říká zkušený trenér?

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej