Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Kohouti se pokusí protrhnout mizérii s Pardubicemi

O L O M O U C – Ani proti Kometě se to nepodařilo. V pátek večer tak museli hráči a fanoušci Olomouce zkousnout další, už sedmou prohru v řadě. Střelecká bitva zastavila nakonec svůj účet na devíti brankách, z toho šest jich padlo za záda Tomáše Vošvrdy. Olomouc tak stále tápe. Reparát se tak bude snažit udělat už v neděli. Tentokrát Olomoucké také čeká soupeř, který to nemá na Hanou daleko, a to Pardubice. Který z týmů bude nakonec šťastnější ukáže nedělní večer. Zápas na olomouckém zimním stadionu začíná v 17:00.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej