Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
VIDEO: Vyhráli jsme zápas i bitky! Můžeme být spokojení, hlásí Pekr

O L O M O U C – Poprvé od postupu do extraligy dokázala Mora porazit brněnskou Kometu za tři body! Před vyprodanými tribuny olomoucké plecharény využili trápení Jihomoravanů, kterým nasázeli pět branek. Hned pod dvě z nich se podepsal útočník Matěj Pekr, který v posledních utkání dokazuje, že na nejvyšší českou soutěž určitě má. „Věřím si, a myslím, že to jde znát,“ tvrdí kohoutí hvězda utkání proti Brnu.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej