Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Oficiálně! Na olomouckou střídačku se postaví zkušený Zdeněk Venera

O L O M O U C – Po dlouhých osmi sezónách opouští střídačku A-týmu olomoucké Mory Petr Fiala. Jeho místo od příští sezóny zaujme zkušený Zdeněk Venera, jenž má za sebou angažmá ve Zlíně, Karlových Varech, Brně a Pardubicích. Nový lodivod se bude na vedení týmu podílet s dosavadním asistentem Jiřím Dopitou. Fiala Hanou neopouští, přesouvá se do role trenéra juniorky, navíc bude pomáhat ve scoutingu klubu.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej