Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Na druhé straně mantinelu: Marketingový manažer Mario Cartelli

O L O M O U C – V minulých sezónách jsme vám v rámci rubriky „Helmu dolů!“ představili hráče tak, jak je neznáte. Nyní přišla řada na ty, na které není tolik vidět, pro olomoucký klub jsou ale velmi důležití. Jako první přijal pozvání k rozhovoru bývalý obránce Mory Mario Cartelli, který vyměnil brusle a hokejku za kancelářský stůl a počítač. Co ho k takovému rozhodnutí vedlo? Co by klubu přál do budoucna a jaké jsou jeho plány?

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej