Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
FOTO: Kohouti znovu darovali krev. Už podesáté!

O L O M O U C – Asi každý ví, že jednou z nejcennějších tekutin na světě, je krev. To si moc dobře uvědomují i Kohouti, a tak každoročně, už deset let, navštěvují Transfuzní oddělení Fakultní nemocnice Olomouc, aby podpořili dobrou věc a sami někomu pomohli. Rok co rok se tak na transfúzním oddělení sejde skupinka hráčů, která pak projde několika vyšetřeními, na jejich konci je většinou odběrová místnost a lehátko. Letos se sešlo olomouckých hráčů hned patnáct!

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej