Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Nevyhráli jsme, ale myslím, že za výkon se stydět nemusíme, tvrdí David Škůrek

K L A D N O – Kohouti se chtěli se svými fanoušky a letošní sezónou rozloučit co nejlépe. Urvat tři body se jim sice na kladenském ledě nepovedlo, za svůj výkon se ale stydět nemusí. Svou letošní barážovou premiéru si vyzkoušel i obránce David Škůrek, který zároveň asistoval u jediného olomouckého gólu. „Jsem samozřejmě rád, ale kdybychom vyhráli, bylo by to lepší,“ tvrdil skromně Škůrek.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej