Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Byl bych radši za tři body, nechal se slyšet dvougólový Jakub Herman

O L O M O U C – Mužem zápasu na olomoucké straně byl v zápase proti brněnské Kometě vyhlášen útočník Jakub Herman. Ten se v extralize poprvé střelecky prosadil, ba co víc, přidal i druhou kuriózní branku. Jak ale sám poznamenal, více by ho hřálo vítězství nad moravským rivalem. „Škoda, že jsme pro naše příznivce nevybojovali tři body,“ mrzelo útočníka Kohoutů.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej