Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Po třech kolech znovu vítězně! Mora po výborném výkonu veze z Hradce Králové tři body

Aktualizujeme

H R. K R Á L O V É – Olomoučtí Kohouti mají za sebou jedno z nejvydařenějších utkání sezóny. Na ledě silného Mountfieldu HK zvítězili Hanáci 4:1, čímž přerušili třízápasovou sérii proher, a připsali si tak do tabulky tři body. Mora po první části vedla díky Mataiovi, zkraje druhé třetiny domácí vyrovnali, jenže následně dala Olomouc další tři branky a rozhodla o svém vítězství.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej