Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Já na bekovi? Myslím, že jsem to zvládl docela dobře, říká Matai

O L O M O U C – Útočník Jakub Matai se v utkání proti Hradci Králové předvedl v pro sebe dost netypické pozici, zahrál si totiž na postu obránce. Překvapivě ale nečekanou úlohu zvládl velmi dobře a navíc přidal branku, která v konečném účtování znamenala vítěznou branku. Poslechněte si, co Matai po zápase s Mountfieldem řekl.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej