Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Myslím, že tým potáhne za jeden provaz, tvrdí trenér staršího dorostu Jiří Rech

O L O M O U C – Starší dorostenci před pár dny ukončili téměř dvouměsíční suchou přípravu. Během týdne čekaly hokejisty do 18 let velmi různorodé a náročné tréninky, dvakrát týdně dokonce dvoufázové. Už před startem přípravy tým převzal zkušený trenér Jiří Rech, který je s průběhem tréninků mimo led spokojený. „Myslím, že suchá příprava splnila svůj účel, v červenci a srpnu na to budeme chtít navázat,“ tvrdí.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej