Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Kohouti konečně slaví výhru. V prodloužení porazili Karlovy Vary

Aktualizujeme

O L O M O U C – V posledním zápase základní části přivítali Kohouti na svém ledě Karlovy Vary. Ty se dostaly do vedení díky Martinu Bartekovi už v první minutě, který si do konce třetiny připsal ještě jeden gól. V prostřední dvacetiminutovce se však Olomouckým podařilo vyrovnat, a rozhodnout tak měla závěrečná perioda. V ní však ani jeden brankář puk za svá záda nepustil, a na řadu tedy přišlo prodloužení. V něm se necelých šest vteřin před koncem prosadil Jakub Herman, a Hanáci tak konečně zvítězili.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej