Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Sportovní den dětí s HC Olomouc! Vraťte se na chvíli do dětství

O L O M O U C – Ani v červnu nepřijdete o možnost setkat se se svými oblíbenci. Kohouti myslí na ty nejmenší, a tak se 6. června uskuteční v prostorách zimního stadionu Sportovní dětský den s HC Olomouc. Dodatečně tak můžete s olomouckými hráči oslavit Den dětí a strávit příjemné dopoledne. Akce začíná v 9 hodin, ukončení je naplánováno na 13:00. Těšit se můžete na několik stanovišť, kde se vám budou Hanáci věnovat. Děti získají drobné odměny, dospělí pak možnost otestovat své vědomosti v netradičním kvízu.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej