Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Junioři odehráli první přátelský zápas. Rozhodovalo se až v závěru

O L O M O U C – V prvním přípravném zápase před novou sezónou vyzvali junioři na vlastním ledě Hradec Králové. Mountfield odehrál své první přátelské utkání už o den dříve, na tempu hry to ale příliš znát nebylo. Během prvních dvaceti minut branka nepadla, naopak na trestných lavicích bylo poměrně plno. Na začátku prostřední části však otevřel skóre Beier. Hosté ale na začátku třetí třetiny srovnali, v závěru utkání pak dvěma góly rozhodli o výsledku.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej