Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Vítkovice prodloužily trápení mladšího dorostu

O L O M O U C – Mladším dorostencům Olomouce se v nadstavbě zatím příliš nedaří. Kohouti to mohli změnit v předehrávce 24. kola, kdy na Hanou dorazily Vítkovice. Jenže hostující celek už do začátku působil na ledě mnohem aktivněji a hosté se velice rychle ujali hned dvoubrankového vedení. Mora sice dokázala snížit, jenže Vítkovice přidaly další dvě branky, na které už domácí odpověděli jedinou trefou a i přes závěrečnou snahu nakonec Olomouc podlehla Vítkovicím 2:5.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej