Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Pavel Selingr zraje jako víno. Nejstarší člen postupového celku zažil životní sezónu!

O L O M O U C – Pavel Selingr si extraligu vyzkoušel už před osmnácti lety, nyní příslušnost nejvyšší české hokejové soutěže vybojoval s týmem olomouckých Kohoutů. V postupové partě byl v pětatřiceti letech nejstarším hráčem, v jeho případě však věkový nárůst neznamená bodový pokles. Skvěle týmově zvládnutou sezónu si jeden z asistentů kapitána Bartoně osladil nejlepším bodovým počinem kariéry! „Je to lepší, než kdybych tam jen tak ‚přicmrndával‘,“ usmíval se.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej