Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Mora v odvetném utkání nestačila na Kometu Brno

Aktualizujeme

B R N O – Olomoučtí hokejisté ani podruhé v přípravě na novou sezónu nestačili na brněnskou Kometu. V odvetném utkání hraném v jihomoravské metropoli prohrávali Kohouti po dvou třetinách o dvě branky. Naděje jim svitla na začátku třetí třetiny po gólu Skrbka, Kometa ale pak rozhodla o výsledku dvěma rychlými góly, na které už Hanáci nenašli odpověď.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej