Adam Rufer je třineckým odchovancem, který za své mateřské mužstvo nastoupil k sedmadvaceti extraligovým duelům. V nich si připsal pět kanadských bodů, když dvakrát skóroval a třikrát na gól přihrál.

TOP FOTO: hcocelari.cz

Aktuálně na webu
Kohouti zkusí Slavii porazit i v Edenu

O L O M O U C – Dvě výhry a nepodařené samostatné nájezdy s Chomutovem. S takovou bilancí vstoupí Kohouti v úterý na led k dalšímu barážovému utkání. Zatím se jim boj o záchranu v lize poměrně daří, díky vítězství nad Slavií se drží na samotné špici minitabulky a vyhlížejí další souboje. Tím nejbližším bude opakovaný duel se Slavií, tentokrát ovšem na pražském ledě. Jak si povedou olomoučtí hokejisté v Edenu? Uvidíme už v úterý večer. Úvodní buly je naplánované na 18:00.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej