Permanentky a vstupenky: Ceny podle sektorů a internetový systém!

Klub
O L O M O U C – Dlouho očekávaná informace o vstupném pro základní části extraligy 2014/15 je zveřejněna. Na olomouckého fanouška čeká řada změn. Cena permanentních vstupenek se bude v rámci sektorového rozdělení pohybovat od 2200 do 3600 Kč, jednotlivé vstupenky od 100 do 160 Kč. Permanentky se začnou hromadně prodávat od 17. července, držitelé loňských permanentek však budou mít dva dny přednostního práva. Novinkou bude i internetový systém!

Ceny permanentních a jednotlivých vstupenek pro zákl. část

Dlouhá léta byli fanoušci Mory zvyklí na jednotlivou cenu permanentních i jednotlivých vstupenek. Po postupu do extraligy však přichází razantní změna. Ceny se budou lišit podle sektorového rozdělení, a to v cenovém rozmezí 2200 – 3600 Kč v případě permanentek a 100 – 160 Kč u jednotlivého vstupného. Permanentní vstupenka platí pro všechna domácí utkání Mory v základní části.

Proč si koupit permanentku?

• Při koupi permanentky ušetříte 400 – 540 Kč!
  • S permanentní vstupenkou můžete jít na všechny přípravné zápasy na sezónu 2014/15 ZDARMA!
  • Permanentka vám zaručuje, že právo na určenou sedačku budete mít jenom vy.
  • Žádné fronty u pokladen!

Cenové rozdělení PERMANENTNÍCH vstupenek
    CenaSektoryBarva sedaček
    2200 KčC, D – stání---
    2700 KčA1, A5, B1, B5 + C1, C3, D1, D3Modrá + sedačky krajních sektorů za brankou
    3100 KčA2, A4, B2, B4 + C2, D2Bílá + sedačky prostředního sektoru za brankou
    3600 KčA3, B3Červená

Cenové rozdělení JEDNOTLIVÝCH vstupenek
    CenaSektoryBarva sedaček
    100 KčC, D – stání---
    120 KčA1, A5, B1, B5 + C1, C3, D1, D3Modrá + sedačky krajních sektorů za brankou
    140 KčA2, A4, B2, B4 + C2, D2Bílá + sedačky prostředního sektoru za brankou
    160 KčA3, B3Červená

Ceny jednotlivých vstupenek na přípravná utkání

Cena vstupenek na všechna přípravná utkání bez ohledu na duel nebo sedačku byla stanovena na 50 Kč. Jak už však bylo řečeno výše, pokud si zakoupíte permanentní vstupenku na základní část extraligy, vstupné na přípravu máte ZDARMA!

Start prodeje ve čtvrtek 17. července, první dva dny však jen pro loňské permanentkáře

Prodej permanentních vstupenek odstartuje ve čtvrtek 17. července. Pokud jste držiteli permanentky z minulé sezóny, budete mít dva dny přednostního práva, kdy si budete moci zarezervovat místo, na kterém jste už loni seděli. Termíny přednostního práva jsou určeny na čtvrtek 17. a pátek 18. července! Prokážete se tak, že na sekretariát klubu v těchto termínech přinesete svou permanentní vstupenku z loňské sezóny. Následně si u některého z členů vedení klubu zarezervujete sedačku pro sezónu 2014/15. Prodej permanentních vstupenek i pro ty, co permanentku z minulé sezóny nemají, pokračuje ve všechny další pracovní dny.

Chtěli bychom zároveň poprosit ty, kteří držiteli permanentky z minulé sezóny NEJSOU, aby respektovali toto termínové rozvržení.

Internetový systém: Voucher nebo vstupenka přímo z domu

Velkou novinkou pro fanoušky Kohoutů bude možnost koupit si vstupenku přímo z domu pomocí internetového systému! Tento systém pro HC Olomouc obstará Tickerportal, díky čemuž si tak budete moci vstupenku koupit nebo zarezervovat z pohodlí domova. A jak na to? Existují dvě možnosti:

Pomocí voucheru: V internetovém systému si pouze zarezervujete sedačku, na které budete chtít při určitém utkání sedět. Následně si vytisknete tzv. voucher, který poté s určitou peněžní částkou předložíte na pokladně zimního stadionu, a do rukou se vám dostane pravá vstupenka na utkání.
    Vytisknutí si vstupenky: V internetovém systému si zarezervujete sedačku a pomocí bankovního převodu ji rovnou zaplatíte. Poté si ve vaší tiskárně vytisknete vstupenku s čárovým kódem, kterou při vchodu na zimní stadion vložíte pod čtečku turniketu.

Jak se dostat ke koupení či zarezervování vstupenky? Od termínu, kdy začne předprodej vstupenek, naleznete na oficiálním webu HC Olomouc pod lištou „VSTUPENKY“ odkaz, který vás přesměruje na webové stránky Ticketportalu. Záložka „VSTUPENKY“ je zatím v loňské podobě, do začátku předprodeje však bude aktualizována. Zde posléze najdete i klíčový odkaz.

DŮLEŽITÁ INFORMACE: Díky internetovému systému si budete moci rezervovat i permanentní vstupenku, nikoliv však zaplatit. V tomto případě tak platí stejný postup jako u „voucheru“. Upozorňujeme však, že rezervovat si permanentku tímto způsobem budete moci až od začátku hromadného prodeje.