První derby je už za rohem, pojeďte na Kometu!

Redakce
O L O M O U C – První derby mezi Olomoucí a Brnem se už blíží rychlostí světla, protože je příští týden na programu první měření sil mezi těmito celky. Na zápas je připraven autobusový výjezd, kterého se můžete zúčastnit i vy!
⇒ HC Kometa Brno

Mora se už ve svém druhém týdnu v extralize setká se svými nejbližšími rivaly, protože se nejdříve Olomouc střetne doma se Zlínem a následně je v pátek čeká cesta do brněnského Ronda, kde se střetne s místní Kometou od 18 hodin.

Právě na derby s Kometou Brno se chystá autobusový výjezd. Odjíždět se bude v pátek v 16:00 z parkoviště u Billy. Cena za jeden lístek do autobusu bude činit 120 Kč na osobu. Navíc, kdo pojede do Brna autobusem bude už mít zajištěn lístek na zápas.

Lístek na autobus si můžete koupit na domácím utkání proti Zlínu, a to o přestávkách pod sektorem B3 v místech, kde se prodává občerstvení.