Prvních 1000 permanentkářů získá bonus u Arkticu!

O L O M O U C – Ve čtvrtek 17. července startuje prodej permanentních vstupenek! Pokud si koupíte permanentku, čeká na vás řada výhod, o kterých jsme vás již dříve informovali. Když si však pospíšíte a budete mezi první tisícovkou permanentkářů, dostanete k permanentce také Red Card od firmy Arktic, která s klubem HC Olomouc spolupracuje. Tuto zákaznickou kartu budete následně moci využít v řetězci rychlého občerstvení Arktic Casual Food a v podniku Arktic Music Bar. Čeká na vás škála výhod!

Partner olomouckého hokejového klubu, firma Arktic Progress, připravila pro prvních 1000 majitelů permanentek na sezonu 2014/2015 limitovanou edici zákaznické karty, kterou může její majitel využít v řetězci rychlého občerstvení Arktic Casual Food a v podniku Arktic Music Bar. S Red Card budete moci čerpat výhody, které mají i běžné zákaznické karty Arktic, ale také další, takové, které jsou připraveny pouze pro fanoušky HC Olomouc. Kromě HockeyBurgeru za zvýhodněnou cenu, který jste mohli ochutnat už v minulé sezoně, to budou například výhody spojené s projekcemi přímých přenosů venkovních zápasů HC Olomouc v útrobách zmiňovaného Arktic Music Baru.

Výhody s Red Card na vás budou čekat také, pokud se vypravíte fandit Kohoutům do Zlína. I tam totiž najdete provozovnu Arktic Casual Food. „Chceme olomouckému fanouškovi zpříjemnit hokejový život, jak jen to půjde. Zatím jde o pilotní projekt, který se ovšem chystáme ve spolupráci s olomouckým hokejovým klubem rozvíjet do podoby, která nemá v českém hokeji obdoby,“ prozradil majitel Arkticu Jakub Krištof.

Máte se opravdu na co těšit, takže neváhejte a kupte si permanentku co nejdřív!