Sportovní den dětí s HC Olomouc! Vraťte se na chvíli do dětství

Klub
O L O M O U C – Ani v červnu nepřijdete o možnost setkat se se svými oblíbenci. Kohouti myslí na ty nejmenší, a tak se 6. června uskuteční v prostorách zimního stadionu Sportovní dětský den s HC Olomouc. Dodatečně tak můžete s olomouckými hráči oslavit Den dětí a strávit příjemné dopoledne. Akce začíná v 9 hodin, ukončení je naplánováno na 13:00. Těšit se můžete na několik stanovišť, kde se vám budou Hanáci věnovat. Děti získají drobné odměny, dospělí pak možnost otestovat své vědomosti v netradičním kvízu.

V sobotu 6. června od 9 do 13 hodin se znovu můžete těšit na setkání se svými oblíbenci. Na zimním stadionu proběhne Sportovní den dětí s HC Olomouc, kdy můžete dodatečně oslavit svátek těch nejmenších. Na ploše plecharény, v ochozech, a v případě příznivého počasí i ve venkovním areálu zimního stadionu, bude rozmístěno několik stanovišť, kde se dětem i jejich rodičům budou věnovat hráči olomouckého áčka.

Děti na začátku dostanou kartičku, do které budou plněním úkolů na jednotlivých stanovištích sbírat podpisy nebo razítka. Na konci pak za vyplněnou kartičku obdrží drobnou odměnu.

Mezi stanovišti se objeví například zkouška zručnosti, navlékání tkaniček do bruslí na čas, střelba na bránu, stanoviště pod názvem „Najdi kohouta“, skládání puzzle, slalom nebo tzv. „Poznej po hmatu“ a další. Nezapomnělo se ale ani na dospělé, kteří si mohou vyzkoušet vědomosti v netradičním kvízu o olomouckém klubu a jeho hráčích.

Akce se zúčastní:

Alex Rašner

Michal Vodný

Tomáš Vošvrda

Milan Ostřanský

Tomáš Valenta

Lukáš Králík

Jakub Ferenc

Adam Zeman

Tomáš Török

Petr Kafka

Radim Kucharczyk

Olomouckému áčku vypomůžou i tři zástupci z řad mládeže, a to bývalý kapitán mladšího dorostu obránce Jakub Galvas, útočník úspěšného staršího dorostu Dominik Hajšman a také brankář nové juniorky Tomáš Pospíšil. Dětského dne se zúčastní i patronky akce Denisa Vošvrdová a Tereza Mačková. S Kohouty spojily síly i házenkářky DKH Zora Olomouc, na akci se tak setkáte i s Annou Gebre Selassie, Ivanou Salašovou, Klárou Sovovou, Lucií Raškovou a Katarínou Hvostalovou.

Přijďte oslavit den dětí, popovídat si se svými oblíbenci a otestovat své sportovní dovednosti a hokejové vědomosti!

Akce se koná za každého počasí. Občerstvení bude během konání dětského dne zajištěno.