Tomáši Halászovi bylo prodlouženo hostování, novou smlouvu podepsal i Pavel Selingr

O L O M O U C – Slovenskému brankáři Tomáši Halászovi bylo na Hané prodlouženo hostování o jeden rok. Olomoučtí fanoušci ho tak uvidí v dresu Kohoutů i v sezóně 2013/2014. Podobně se budou moci fandové Mory těšit v nadcházejícím ročníku i na útočníka Pavla Selingra, který s hanáckým klubem v brzké době podepíše novou smlouvu.

Gólman Tomáš Halász patřící slovenským Košicím si svůj premiérový ročník v Olomouci odbyl v nedávno skončené sezóně 2012/2013. Nastoupil k devatenácti zápasům základní části, v nichž si připsal celkovou úspěšnost zákroků 93,85 procent. Bránu Mory také strážil ve třech barážových duelech.

Zkušený útočník Pavel Selingr v nadcházejícím ročníku načne v olomouckém dresu svou třetí sezónu v řadě. V té aktuálně poslední opavský rodák nasbíral třicet kanadských bodů, když se mu k jedenácti gólům povedlo přidat devatenáct asistencí.