Utkání v Liberci se blíží, užijte si jej s olomouckým Fan Clubem

Redakce, www.fan-zone.cz
O L O M O U C – Občanské sdružení Fan Club HC Olomouc pořádá autobusový výjezd na první barážové utkání, které se uskuteční již tuto neděli od 17:00 v Liberci. Přidejte se k enklávě olomouckých fanoušků a vydejte se společně na první díl bitvy o extraligu. Stále jsou volná místa, odjíždět se bude v neděli po poledni.
⇒ Bílí Tygři Liberec

Olomoučtí hokejisté vybojovali účast v baráži o extraligu, ve které se střetnou s celky Mladé Boleslavi, Chomutova a Liberce. Právě na kluzišti posledního jmenovaného sehrají Hanáci úvodní duel. Zápas začíná v neděli od 17:00 v liberecké Tipsport Aréně a vy u toho nemusíte chybět.

Fan Club HC Olomouc totiž vypraví pro fanoušky na první kolo baráže autobus, kde je stále několik volných míst. Připojte se k dalším hokejovým nadšencům a užijte si nedělní odpoledne na hokeji.

Odjezd: neděle 24. března ve 12:00 z parkoviště u Billy (u letadla)
Cena dopravy: 300 Kč/os (bez vstupenky)

Na e-mailové adrese fchco@seznam.cz se přijímají závazné rezervace.

Zaplatit výjezd můžete v sobotu během přestávek rozhodujícího třetího duelu semifinále mezi juniorkami Olomouce a Sparty. Lístky do autobusu se budou prodávat na tradičním místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet).