Zapište si do diářů! Do konce roku se mění termíny a pořadatelství sedmi utkání

O L O M O U C – Říjen, listopad a prosinec budou ve znamení několika změn. Tentokrát ale půjde o změnu termínů nebo pořadatelství šesti utkání. Zatímco u zápasů s Vítkovicemi, Chomutovem, Libercem, Třincem a Pardubicemi se mění data nebo časy utkání, dvě kola s Hradcem Králové změní místo pořádání. Fanoušci Kohoutů by si tak měli do diářů zapsat úpravy u níže uvedených kol.

Nejbližší změna se týká utkání ve Vítkovicích. Kohouti odehrají během druhého říjnového týdne o zápas navíc, přeloženo totiž bylo 15. kolo, ve kterém se původně měly tyto dva týmy střetnout. Předehrávka utkání s Riderou se tak uskuteční už 10. října, a to na ledě Vítkovic už v 17:30. Zápas navíc bude vysílat ČT Sport.

V živém vysílání se objeví Kohouti také v rámci 14. kola 17. října, kdy doma přivítají Chomutov. Úvodní buly bude vhozeno už v 17:20 a zápas bude přenášet ČT Sport.

Mění se také termín utkání s libereckými Bílými Tygry. Hanáci měli odcestovat na sever Čech původně v pátek 27. října, zápas se však odehraje na ledě Liberce už o den dříve, tedy ve čtvrtek 26. října v 18 hodin.

V rámci 19. kola se pak bude měnit pořadatelství zápasu. Kohouti měli původně vyrazit do Hradce Králové, vzhledem k tomu, že na východě Čech budou probíhat úpravy po koncertu skupiny Kabát, uskuteční se utkání na olomouckém ledě, a to 3. listopadu tradičně v 18 hodin. Do Hradce Králové pak Hanáci odcestují těsně před vánočními svátky, a to 22. prosince. Start utkání je naplánován taktéž na 18 hodin.

Odvetu s Oceláři měli Olomoučtí odehrát ve středu 15. listopadu, na žádost Třince však bude zápas přeložen, a to na úterý 14. listopadu. Úvodní buly bude vhozeno jak jinak než v 18 hodin.

Dosud poslední známou změnou je pak zápas s Pardubicemi. I utkání s Dynamem se odehraje později než v původním plánovaném termínu. Hanáci měli tým z města perníku přivítat na svém ledě 19. listopadu, zápas se ale nově odehraje o devět dní později, a to 28. listopadu. Utkání odstartuje v 18 hodin.