Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
12345678910>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
19.8.2017, 20:34
 
 
Reakce na dimmuborgir: Ahoj,mě ten odkaz jde v pohodě ro...
Už mi to jde, chyba nebyla na tvém vysílači Smajlík Jsem rád, že víno chutnalo. Modrý portugal je má oblíbená odrůda a když se povede,... Smajlík No a teď provádím důkladnější degustaci švestkové dobroty. Třetí pohárik, pohoda. Zdá se mi, že je dokonce inspirativní Smajlík Pokrájím trochu vysušeného lovečáku a budu pokračovat. Škoda, že sólo. Alenka požívá zřídka a málo, budu si muset vystačit.
 
 
dronte | Chomutov
19.8.2017, 12:24
 
 
Reakce na dimmuborgir: http://olomouc.idnes.cz/zimni-sta...
Ahoj, nejde to, dej odkaz ještě jednou bez tečky, pořádně okopíruj a nezapomeň na mezery Smajlík Smajlík Smajlík

Pomalu to tady bude na vydání kuchařky. Mohla by mít název Vaříme s Morou(nebo s kohoutem). Líbí se mi, že jste takoví gurmáni.
 
 
dronte | Chomutov
10.8.2017, 12:26
 
 
Reakce na dimmuborgir: Pánové, musím říct, že jsem při č...
Napsal jsem ti mailíka, jsem na návštěvě v Horní Suché... Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
29.7.2017, 08:26
 
 
Reakce na Beretto1: A proc by nehral dobre ? On je dobre...
U nás na fóru se Dimmuborgir ptal jak hrál Alex, proto jsem to sem dal.
 
 
dronte | Chomutov
28.7.2017, 21:29
 
 
Reakce na dimmuborgir: Toto už popisoval Karel Poláček v...
Ahoj, Rašner hrál dobře:
"Petr Martínek (Piráti Chomutov): „Viděli jsme první a velice kvalitní utkání proti výbornému soupeři. Byla škoda, že jsme na začátku zápasu neproměnili tři tutové šance a dostali dva góly z jejich nacvičených přesilovek. Můžeme být spokojení, protože jsme v prvním utkání podali solidní výkon. Nováčci a mladíci se musejí rozkoukat, aby se dostali do našeho systému, protože v jiných týmech dělali jiné věci. Jsme tři týdny na ledě, věřím, že další zápasy to bude lepší a lepší. Vojta Tomeček je zkušený hráč, který předvedl výborný výkon. Solidní utkání odehráli i Alex Rašner a další hráči.“
 
 
dronte | Chomutov
27.6.2017, 09:16
 
 
Reakce na Fanda:: Zajímavá konfrontace Pardubice - Chomu...
Proč si myslíš, že jde o konfrontaci mezi Chomutovem a Pardubicemi, znáš vůbec význam slova konfrontace? Podle všeho ne, jinak bys takovou větu nenapsal. Bóže, zase jeden z těch odborníků, kteří tady loni předpovídali Chomutovu poslední místo nebo baráž.
 
 
dronte | Chomutov
21.6.2017, 08:59
 
 
Reakce na gijoš: Jako kdybys nevěděl, že s námi katolíky...
Tak s dovolením jeden"katolický" vtip po ránu. Jestli jsem ho sem už dal, omluva. Má šedá kůra mozková se stydí Smajlík :

Jede katolický kněz na kole a na zádech veze bojler. Zastaví ho hlídka policie a ptá se, důstojný otče, co to vezete? No přece bojler, nevidíte? Aha, tak pokračujte. Policajt se ptá druhého, prosím tě, co to je ten bojler? Já nevím, ale ty jsi katolík, ty bys to měl vědět Smajlík Smajlík Smajlík

Hezký den všem
 
 
dronte | Chomutov
20.6.2017, 10:21
 
 
Reakce na duchodce47: Pokud a tomu nevěřím,budou platy 4...
Nevěř všemu co se povídá. V Německu je levnější jen něco, ale celková hladina cen je vyšší. Jezdím občas nakupovat vedle do německého Kauflandu, občas koupíme nějakou drogerii, teď máslo, je za necelé euro. Sousedi zase jezdí do Chomutova. Globus je jejich oblíbený krám, nakoupí, dají si oběd vedle v restauraci, naplní nádrž v autě a jedou domů. Vlastně ještě chodí do kadeřnictví a v sezóně jich pár jezdí i na hokej.
 
 
dronte | Chomutov
15.6.2017, 14:31
 
 
Reakce na kafka: No jo no. Tuta Tvoje věta: "Proč by V...
Veverka si o peníze "drze řekl". No a jaký je ale rozdíl v tom, že jednomu je město dá formou zimáku zdarma a tím, že jinéme je dá dejme tomu formou platby za reklamy aby to bylo podle zákona když už ten nájem platit musí?
 
 
dronte | Chomutov
15.6.2017, 10:40
 
 
Reakce na kafka: Zdar! Nehádám se. Jen mě pokaždý spole...
Tak teď vážně naposledy Smajlík . Sice tady dojemně padáš do náruče Kohoutům, ale docela blbě. Co víš o tom, jak to "tady dělají?" Víš, že město Olomouc například Kohoutům poskytuje zimák zdarma, bez nájmu? A víš jak je to v Plzni? Kamaráde, Straka těžko utáhne hokej ze své realitky nebo co to má. Sponzor Škoda, jistě. Kolik vám tak rusáci dávají, když na ně byly uvaleny sankce za Ukrajinu. Ještěže ..."Významným trhem jsou pro plzeňskou firmu země někdejšího sovětského impéria." Mít takového sponzora, vůbec bych si nedovolil moralizovat a navážet se do jiných! Tfuj kafko!
 
 
dronte | Chomutov
15.6.2017, 09:31
 
 
Reakce na kafka: Zdar! Nehádám se. Jen mě pokaždý spole...
A já se taky omlouvám Smajlík , ale na tak tupou krátkozrakost musím reagovat. V cv (jiná města taky dotují něco) město loni dotovalo vstupenku do zooparku částkou 80 Kč, i kafkovi a gijošovi kdyby přijeli. Velké dotace jdou na vstupenky do aquaparku, na kulturu(divadlo a pod.), MHD a tak dále. Když se to vynásobí stovkami tisíc návštěvníků či cestujících jde o pěknou sumu. Jen milý kafko do hokeje(mládež nepočítej) nešla ani koruna.

Jak k tomu přijde daňový poplatník chodící na hokej, proč fandové hokeje, řekl bych, že daně nejvíc platící skupina, jsou z dotací vyřazeni? Jen prosím tě nezačni argumentovat tím, že hokej je soukromá firma. Je, ale to je třeba i provozovatel MHD a autobusových spojů. Kromě toho a to snad uznáš taky, hokej nepatří do nějakých zvlášť ziskových podniků a peníze na něj se v Čechách shánějí velmi pracně. Proč by Veverka nemohl chtít dotaci od města, zejména, když všechno léta táhl sám a vytáhl to na slušnou úroveň? Ještě jednou omluva kohoutům Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
14.6.2017, 14:58
 
 
Reakce na kafka: To se nám to hoduje, když nám lidi puču...
A kolik že to kafko dluží tvůj kluba a pořád nevrací? 30 milionů jak o tom neustále psal na varském foru ten němčour? Ani jednou jsi mu na to neodpověděl. Tak co, víš, kolik přispívá město Plzeň na hokej? Víš kolik dává celkem město Olomouc a jiná města? Kdo ví, jestli ti Piráti nakonec nedostávají míň. Něco málo o tom vím, ale zato jsou ty informace spolehlivé. Chomutov dává na sport z rozpočtu města procentuálně hodně málo, zhruba jen polovinu toho co jinde, třeba v Plzni....Je to kafko dohledatelné a moc nechápu, že si tak rád kopneš do Pirátů. Myslím, že ti za chvíli nastanou jiné starosti. Pár dobrých hráčů vám bez adekvátní náhrady odešlo a dostat se do play off bude těžší než loni. Nechci otravovat na cizím fóru, ale není to poprvé co takhle blneš.
 
 
dronte | Chomutov
13.6.2017, 21:33
 
 
Reakce na dimmuborgir: Jj,Petr Kafka k nám šel taky jako...
Ano, ale nech je ať se těší, postoupili. Legrační je, jak budují tým a hledají posily, jako by to bylo v rukou fanoušků Smajlík . Tak rochu je to podobné všude. Už jsi zaznamenal, že jsme přišli o dalšího hráče? Mladší Kaše bude ve švédské Moře. To je druhá stránka dobré práce s mládeží, skončí za hranicemi a klub z toh má prd.
 
 
dronte | Chomutov
27.5.2017, 20:31
 
 
Reakce na dimmuborgir: http://www.hanackyvecernik.cz/roz...
Ahoj Pavle, napsal jsem ti dopisek.
 
 
dronte | Chomutov
23.5.2017, 09:45
 
 
Reakce na amanter: Dost mne překvailo, že jsem nezazname...
Už se o tom diskutovalo, dva roky zpátky to navrhl Pešán a uvedl logické argumenty. Týmům(spíš fandům), které nemají farmy, se to nelíbí, ale k čemu je vlastně 1.liga dobrá? Myslím, že týmům, které mají farmy, slouží dobře. V extralize i v 1.lize je to dobrý motivační prvek (sestup-postup) a pro města, která na extraligu nemají podmínky, je to zábava.

Nepřekvapuje mě, že proti uzavření byly jen dva kluby, dokázal bych možná tipnout které(hledat se mi nechce). Ostatním, zejména farmám to vyhovuje. Svazu bych za to nenadával i když mi tam tak minimálně dva, spíš tři lidi vadí. Je to možnost jak hokej u nás posunout trochu dopředu. Nemyslím si, že dojde k poklesu úrovně hokeje v 1.lize, farmy a kluby jako Energie, Motor, Kladno, Slávia i Ústí, ale i jiné, se o to postarají.
 
 
dronte | Chomutov
19.5.2017, 15:19
 
 
Reakce na Andarist: Zkouší to u vás? Naposled tu proběhl...
Tady to je oficiálně odkaz
 
 
dronte | Chomutov
19.5.2017, 14:53
 
 
Ahoj chlapci, pročpak se zbavujete Rašnera, neobstál v extralize? Na mně nepůsobil moc dobře(jako nějakej hajzlík), pamatuju, že někoho kopl mezi nohy. Překvapuje mě, že ho Růža bude zkoušet u nás.
 
 
dronte | Chomutov
20.2.2017, 08:39
 
 
Reakce na novaplecharena: Tak už vím, proč vznikla tato ...
Admin s tím těžko něco udělá, tvůj dvojník použil starý trik, malé el a velké I vypadá téměř stejně.
 
 
dronte | Chomutov
18.2.2017, 13:47
 
 
Reakce na dimmuborgir: http://hokej.idnes.cz/olomouc-jan...
Ahoj, včera jsem vážně myslel na to, že zítra přijedu na hokej, jsem na Priessnitzu, na Gräfenbergu, je to jen asi 110 km. Ale víš jak to chodí, člověk míní, žena mění...Domluvila s partou nějaké tanečky, kromě toho je hokej v televizi. Tak jindy Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
18.2.2017, 13:09
 
 
Reakce na 1chorchoj: Chomáču,tak si je strč do ....! Ale...
Není to chomáč, u nás ty lístky nabízí taky. Ještě se zastavím u vašich tipů na zítřek, aby to nedopadlo jako s vaši tipvačkou na začátku soutěže, vzpomínáš? Chomutov jste vesměs tipovali někam na poslední místa a Moru někom hodně nahoru. Je to skoro obráceně, takže zítra nevím, nevím.

Koukám na váš jídelníček, kuřecí polívka, kuřecí játra. Je to tady samej kanibal Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.