Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "novaplecharena" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
novaplecharena | Olomouc
17.1.2018, 18:51
 
 
Před rokem jsme byli 12. tí a letos v loňskou dobu jsme 6. tí zhruba se stejným kádrem. Loni jsme v tuto dobu měnili Ostřížka a letos by to bylo možné opět. Třeba i za nějakého šikulu z WSM. Pokud nepřijde Juraj, tak něco udělat bychom měli, když je to tak rozehráté. I ten Čáp by se do konce sezony hodil. Jak je patrno, obrana není zcela doléčená a to je varovné.
 
 
novaplecharena | Olomouc
17.1.2018, 18:17
 
 
 
 
novaplecharena | Olomouc
17.1.2018, 09:36
 
 
Co ještě stojí za samostatné povšimnutí je to, že Knotek a Laš jsou po odečtení vstřelených gólů z P naprosto stejní. Mají 10 asistencí a Eberle 12. A to jasně hovoří, že ta 1.lajna je co se týče práce pro tým téměř vyrovnaná. Pokud tedy uznáme, že asistence je základ gólu a tedy úspěchu mužstva na konečném výsledku. Pochopitelně nelze přehlížet defenzívu, tedy obrannou činnost.
 
 
novaplecharena | Olomouc
17.1.2018, 09:24
 
 
Srovnání v 1. lajně Knotek 39 zápasů 14 g P 24(g plus asistence) úspěšnost střelby 16,28
Eberle 38 zápasů 6 g P 18 úspěšnost 7,23
Laš 40 zápasů 7 g P 17 úspěšnost 8,33
Mráz 33 zápasů 3 g P 4 úspěšnost 6,0, ale rozdílný ice time, takže lze těžko srovnávat, snad úspěšnost a bojovnost.
Takže se mi nezdá, že zrovna Mráz je na 1.lajnu zatím. A Laš? Stále se drží na velmi sympatických číslech v klubovém srovnání i v 1. lajně.
 
 
novaplecharena | Olomouc
17.1.2018, 08:22
 
 
Reakce na amanter: No to je právě to zkreslení a vede to...
Ty si to zdůvodňuješ po svém a skoro komicky. Cožpak se body za produktivitu dají získat za čekání před brankou, jak popisuješ? Laš čeká mezi kruhy a sbírá body za asistence, bravo kolego. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 18:28
 
 
Ještě k tomu přetřásanému Lašovi. Rozhodně beru za poměrně inteligentní, když ho zde 1 fanoušek převede do 4.lajny, ale rozhodně se mi nezdá adekvátní, když se vyřadí úplně ze základní sestavy a nahradí se v lajně 2 juniory. Je zapotřebí si uvědomit, že ten hráč má nejvyšší produktivitu a to snad něco znamená. Tudíž, kdosi tady pronesl, že nikdo nepopírá rostoucí kvalitu juniorů, ale že jejich čas teprve přijde. Je tedy nutno podle pisatele uvažovat tak, že konec čtvrtiny základní části plus očekávané play off vyžaduje víc, jak jenom nadšení a bojovnost. Především zkušenost a odolnost po psychické stránce. Výmaz, věta nebyla správně formulována. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 18:04
 
 
Reakce na beeeeeda: je mně z některých tady na blití!!...
Mně ani ne tak z mnohých, ale z jednoho určitě. Je to ten, který si nedokázal stvořit ani svůj vlastní nick a krom toho se tu snaží neustále navážet.
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 13:50
 
 
Reakce na ijari: I 1. ligu....
Takže je zde zhruba již 6 sezonu? Tak to určitě odejde, pokud nebude mít geneticky zakódovanou věrnost jako Ondrušek.
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 13:48
 
 
Reakce na ijari: I 1. ligu....
Proč se ptám, poněvadž mi nějak nesedí, že jako nedávný prvoligový hráč je tak dobrý. Co dobrý, reprezentační a to je obrovský skok. Proto mne to zmátlo. Jinak díky za odpověď. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 13:42
 
 
Otázka do pléna. Knotek zde hrál i 1. ligu nebo jen extraligu?
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 13:38
 
 
Reakce na amanter: Když ho vidím, tak si myslím, že žádn...
Ty by jsi se hodil jako trenér Komety nebo jiného TOP klubu. Ale v Morávce se musí hráče šetřit a snažit se i ty mdlé rozehrát. Tady je vidět přetěžká Venerova úloha, jak z různých hráčů udělat tým pro play off. Ale začíná se to lepšit, ukazují se zde stále lepší hráči. I když na chvilku vlivem hostování. Vždyť v podstatě při chybějící celé obraně dokázal Venera odehrát velmi dobré zápasy. Ale u toho Ostřížka ti dávám za pravdu. Je nějak zakřiknutý. I když si pamatuji, že to byl zrovna on, kdo nám za Kometu dal velmi důležitou branku. Takže asi něco umět musí.
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 11:49
 
 
Reakce na Andarist: A proto na volební lístek "vpravo do...
A pod to se ale podepiš s uvedením adresy , ať komise ví, kam ti poslat poděkování za tvůrčí volební činnost. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 11:26
 
 
Reakce na gijoš: Nezapomeňte, že Slovan je geograficky u...
To jsem tedy nepostřehl, ale je to klidně možné. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 11:23
 
 
Ono je totiž otázka, zda mít 4. lajny poměrně vyrovnané a dát jim přibližně stejné ice time, nebo vytvořit 3. silné a 1 tedy 4. lajnu jen s minimálním ice time tedy skoro do počtu. Pokud tu 4.lajnu složíme ze dvou juniorů, tak na základní část někde v prvních 2 čtvrtinách je to asi obhajitelné, ale na poslední, tedy rozhodující a play off velmi riskantní, skoro bych řekl neuvážené.To je můj laický a demokratický názor při vší úctě k jinému názoru. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 11:15
 
 
Reakce na amanter: Irgl, Knotek, Eberle – Burian, Mikúš...
A s tím Lašem taky obezřetně, poněvadž včera jsme zjistili s daqvidem, že je nejproduktivnější hráč. A ty ho nemáš v sestavě. Není to až příliš?
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 11:12
 
 
Reakce na amanter: Jak píše Andarist, Mráz je lepší jak ...
No ano, na Frantu neustále upozorňuji, že je nutno s ním počítat, že už trénuje.
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 11:10
 
 
Momentálně nám stojí mimo celý útok podle amantera, tedy Skladaný, Laš a Ostřížek. Hrálo se někdy na 5. lajn? Ani Sovětská sborná? Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 11:06
 
 
Reakce na amanter: Irgl, Knotek, Eberle – Burian, Mikúš...
Odvážné řešení ta tvoje 4.lajna. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 10:59
 
 
Reakce na Andarist: Já si právě myslím, že kombinace Str...
Vidíš na Ostříže jsem úplně zapomněl a souhlasím ho poslat na rozehrání. A také s tím postřehem, že ve WSM je rozdílový a v EL pokulhává. No a co tak do té 4. místo Podlahy dát Skladaného? Potom bychom měli 4 dost vyrovnané lajny. Skladaný prý již trénuje. A Podlaha by byl připravený zaskočit všude tam, kde bude třeba. I když je nutno zvážit a porovnat Ostřížka s Podlahou, na to pozor.
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.1.2018, 10:50
 
 
Reakce na Andarist: To je těžký, Juraj je centr/RW. Opr...
Přemýšlím. Myslím, že ti hodně napadnou Laše v 1. lajně, já jen trochu, protože si stále myslím, že tu lajnu není moudré rozbíjet. A že se Laš brzy chytne. Jinak jsi vytvořil super silnou 2.lajnu, ovšem pokud nám nechají dál hrát Irgla, za což bych se přimlouval a nechal Vlacha tam kde je. Stejně tam asi chce být natrvalo. Přitom Irgla na přestup by bylo fajn, na 1 sezonu. Ta 3.lajna je bez problému, zde nemám připomínky, ta čtvrtá je však opravdu slabší, zde se však dá počítat se Skladaným a krom toho souhlasím s tím zvýšením ice time, to je nutnost. Takže v podstatě s tebou souhlasím.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.