Ptejte se: Redakce a webmaster

Ptejte se: Redakce a webmasterPotřebujete se něco dozvědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Otázky budou zodpovězeny zpravidla do 24 hodin. Děkujeme za trpělivost.

Formulář
prosím nevyplňovat text:
jméno: autorizační kód:
vyplňte prosím všechny kolonky

Otázky na mohou pokládat pouze zaregistrovaní uživatelé. Pro tuto sekci neplatí žádné jiné registrace (z fóra, aukcí, tipovačky apod.). Registrovat se můžete zde.

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 112 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomáš Fojtík
23. 12. 2016, 16:21

Dobrý den,

mám jednu výtku k buletinu, který byl ke koupi před zápasem se Spartou. Jak je tam ta soutěž, tak při stříhání správné odpovědi do mozaiky chybí odpověď A

Přeji celé redakci HC Olomouc příjemné svátky

Dobrý den,
za tuto chybu se Vám velmi omlouváme, zjevně před Vánocemi zařádil tiskařský šotek. Tuto otázku tedy nebudeme počítat, ať už tam fanoušci nalepí cokoli. Zároveň Vám děkujeme za upozornění.

Za celou redakci Vám přeji krásné prožití svátků,
Karolina Martinková
Ondřej Hlaváček
1. 12. 2016, 13:52

Mohli by jste prosím udělat rozhovor či odpovědi na zaslané otázky, s trenérem p.Venerou? S GM p.Furstem? S majitelem p.Tomajkem? Pokud ano,tak ale aby to nebylo na konci sezony Myslím ,že to asi každý zaregistroval,jak se naše vedení ,majitel(é),vyjadřují (nevyjadřují) k aktuálnímu dění a spoustu fanoušků,příznivců HC Olomouc by to zajímalo.Zároveň to ticho po pěšině zapříčiňuje spoustu spekulací,fám. Předem děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, rozhovory s členy vedení samozřejmě v plánu jsou, nicméně vzhledem k tomu, že jak trenéři, tak generální manažer mají opravdu nabitý program, často k takovým rozhovorům dochází právě ke konci sezóny, kdy je více času.

Děkujeme za pochopení.

Zuzana Spurná

Jakub Lochman
20. 11. 2016, 11:21

Proč neprobíhá hlasování o hráče měsíce? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, hlasování o hráče měsíce října bylo ukončeno 8. listopadu, listopadové bude vyhlášeno a spuštěno až na začátku prosince. S pozdravem Zuzana Spurná
Rafael Lorenc
5. 9. 2016, 17:55

Dobrý den. Spíše nežli dotaz jde o prosbu. Jako každý rok jsem si chtěl vytisknout pořad zápasů Mory. Našel jsem jen stránku, která by mi po vytisknutí nejspíše stačila na barevné vytapetování pokoje. Je někde, prosím, jednoduchý řádkový soupis utkání k vytisknutí ? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, ozvěte se nám, prosím, na oficiální facebook HC Olomouc do zpráv a připište svůj e-mail, je-li to možné. Zašleme vám tabulku s rozpisem zápasů tam. Hezký den, Zuzana Spurná
Jaromír Velický
5. 9. 2016, 13:41

Dobrý den,

bylo by možné v profilech jednotlivých hráčů doplnit statistické údaje ze sezony 2015-16? Pokud jsem se dobře díval, jsou uvedeny jen u Františka Skladaného, u ostatních hráčů nejsou vůbec. Dále nejsou žádné statistiky u nově příchozích hráčů, výjimkou je David Ostřížek, u kterého je ale uvedena poslední sezona 2012-13... U Davida Škůrka je nějaká chyba v součtu zápasů, gólů - v ukazateli ”celkem v nejvyšší soutěži ČR” má samé nuly a rovněž čísla u ukazatele ”celkem za Olomouc” nesedí - má tam uvedeno 32 utkání, 0 branek, 2 asistence, což neodpovídá skutečnosti.

Odpověď:
Dobrý den, na doplnění statistických údajů pracujeme, vzhledem k tomu, že se ale blíží start sezóny a hrají všechny olomoucké týmy od mladšího dorostu po A týmu, dostaly přednost jiné věci, které bylo třeba řešit. S pozdravem, Zuzana Spurná
Michal Giacintov
14. 4. 2016, 14:56

Dobrý den
Moc díky za skvělou službu, ktero uběhem celé sezony nám fanouškům děláte.
Chci zeptat, můžeme se těšit po skončené sezoně na nějaký off line rozhovor (tímto o něj nenápadně prosím :-) )?
Děkuju a přeju pokojné dny
Michal Giacintov

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za pochvalu, vážíme si toho. Offline rozhovor v plánu je, momentálně ale mají hráči (zaslouženě) dovolenou, kterou jim nechceme narušovat. Jakmile začne suchá příprava, rozhovor připravíme. Děkujeme, přejeme hezké jaro a léto. Za redakci webu HC Olomouc Zuzana Spurná
Jakub Kašpar
25. 1. 2016, 12:45

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, kdo se stal kohoutem měsíce prosinec 2015? Díky ;-)

Dobrý den,
omlouváme se, že nám tentokrát vyhlášení trvalo takovou dobu. Kohoutem měsíce prosince se stal Branislav Konrád. Odhaduji ale, že jste si toho již na našich stránkách všiml. Ještě jednou se omlouváme. -dja-
Jakub Kašpar
12. 5. 2015, 13:24

Zdravím,
nechci být rýpal, ale čekám na vyhlášení kohouta měsíce dubna + celkového vítěze ;-) Kdy se dočkáme? Díky za info

Dobrý den,
moc se omlouváme za zpoždění, ale jak už jste zřejmě sám zjistil, článek je již na webu. Budeme se pro vás snažit udělat i rozhovor s Rostislavem Maroszem, který už je však v Karlových Varech. I přesto věříme, že se nám podaří rozhovor s Kohoutem sezóny získat. -dja-
Jiří Jančář
10. 4. 2015, 20:53

kdy začíná v neděli zápas se slávií ? Tady uvádíte že v 18.00 a já mám na lístky 17.00 ???

Odpověď:
Dobrý den, nedělní utkání se Slavií Praha začíná v 17 hodin. Možná jste se přehlédl, ale nevím o tom, že bychom měli na webu psáno, že se hraje od 18 hodin. Pokud tomu tak opravdu je, mohu se zeptat, kde? Děkuji. -dja-
Lukáš Uhlíř
22. 1. 2015, 19:51

Dobrý den, chci se zeptat, jestli neplánujete helmu dolu s Cibákem nebo Skrbkem :-) Dokud je tu ještě máme.

nechte se překvapit :) -dja-
Další stránky