Akreditace na jednotlivé zápasy

Publikační zkratka:
Typ akreditace:    píšící
 rozhlas
 TV (vlastním akreditaci TV přenosy od BPA)
akreditaci pro TV vyřizuje společnost BPA
 jiná
Jiná akreditace:

Název:
Webová stránka:
Telefon:
Působnost:    celá ČR
 kraj
 okres
 jiná
Jiná působnost:

Pravidla akreditace HC Olomouc pro sezónu 2017/2018

1. Na všechny zápasy Tipsport extraligy, včetně utkání Generali play-off o titul „Mistr České republiky“, Play-out Tipsport extraligy a Baráže o Tipsport extraligu, a přátelská utkání bude umožněn vstup pouze akreditovaným novinářům.
  2. Žádost o akreditaci se podává pouze prostřednictvím výše uvedeného formuláře. V případě žádosti na konkrétní zápas musí být tato žádost odeslána nejpozději do 12:00 v den utkání, na které je o akreditaci požádáno.
  3. Potvrzení o udělení akreditace, resp. o jejím neudělení bude zasláno na e-mail uvedený ve formuláři.
  4. V rámci jedné redakce je možné požádat nejvýše o dvě akreditace. V případě individuální domluvy lze tento počet navýšit.
  5. Akreditace pro TV vydává výhradně BPA sport marketing a. s.
  6. Akreditace jsou rozděleny na typ "PRESS CARD A" a "PRESS CARD B". Akreditovaní novináři s akreditací typu "PRESS CARD A" mají nárok na místo na tribuně v sektoru B1, řada 14. Akreditované osoby s akreditací typu "PRESS CARD B" nemají nárok na místo na tribuně. V případě malého počtu akreditovaných osob typu "PRESS CARD A" mohou akreditované osoby typu "PRESS CARD B" zaujmout místo na tribuně vyhrazené pro "PRESS CARD A".
  7. Akreditovaní fotografové s akreditací typu "PHOTO PASS A" mají nárok využít prostor mezi střídačkami, nejvýše však tři fotografové stojící u mantinelu. Dále mají právo využít míst k focení kolem ledové plochy k tomu určených.
  8. Akreditovaní fotografové s akreditací typu "PHOTO PASS B" nemají nárok využít prostor mezi střídačkami. Mají ale právo využít míst k focení kolem ledové plochy k tomu určených.
  9. Všichni akreditovaní fotografové jsou povinni nosit vesty, které obdrží při vstupu na stadion. Dále jsou fotografové fotící z míst mezi střídačkami povinni v zájmu bezpečnosti nosit helmu.
  10. MIX zóna pro rozhovory s domácími hráči je v tunelu mezi střídačkami. Akreditované osoby se po skončení zápasu dostanou do prostorů MIX zóny přes domácí střídačku. Je zakázáno chodit do a z prostorů MIX zóny chodbou s šatnou domácích.
  11. Akreditované osoby jsou povinny se v prostorách zimního stadionu řídit pokyny pořadatelů a oprávněných pracovníků klubu HC Olomouc.
  12. Akreditace není převoditelná na další osobu. Platí pouze pro osobu, které byla udělena.
  13. Klub si vyhrazuje právo akreditované osobě akreditaci zrušit, jestliže dojde ze strany akreditované osoby k porušení pravidel akreditace.
  14. Klub si vyhrazuje právo neudělit akreditaci.
  15. Vchod na zimní stadion je pro akreditované osoby vedle vrátnice zimního stadionu. Vstup je označen nápisem "PRESS".
souhlasím s podmínkami