Report ze zápasu SAL vs. OLO (7:1)

Red Bull Salzburg

(1:0, 5:1, 1:0)

Zápas začal vcelku ve slušném tempu. Oba týmy se očividně těšili na start nové sezóny, takže hned od začátku to bylo na utkání vidět. Hlavně domácí Salzburk, který letos poprvé hraje českou extraligu, začal pěkně zostra a Mora měla ze začátku utkání co dělat. Skóre otevřel ale až ve 14. minutě český rodák ve službách Salzburku Filip Hadamczik.

Zatímco se v první třetině Mora vcelku držela, v té druhé vládl Salzburk, který ji ovládl pěti góly. Postupně se trefili Daniel Wirt, Constantin Vogt a hattrickem se blýskl Justin Schütz. Za Moru korigoval v 35. minutě jedinou brankou v utkání Jan Štědrý.

Ve třetí třetině přidal sedmou branku domácích Filip Varejcka, který tak dal konečnou podobu výsledku prvního zápasu v sezóně. Salzburk potvrdil roli favorita a dal jasně najevo, že v sezóně bude hrát o ty nejvyšší pozice.