Profil

Martin Vavruša

Narozen:
1995

Oblíbené hokejové kluby: V extralize Zlín a Olomouc. Obě města jsou teď pro mě tak trochu domovem. Navíc ani jeden nepatří k týmům, které by investovaly majlant do slavných hráčů z celého světa, aby za ně hráli, a přesto takové týmy dokáží přehrávat. V zámoří rozhodně Lightning.

Oblíbení hráči: Určitě Jarda Jágr. Ten chlap bude hrát na úrovni zřejmě až do konce života. Z těch ostatních pak Ondra Palát. Líbí se mi jeho bojovnost.

Koníčky, záliby: Hokej, hokejbal a psaní vlastních příběhů.

Na práci mě baví: Že jsem přímo v dění extraligy. Vidím, co všechno je za těmi zprávami, které si fanoušci čtou na webech, a těší mě, že jsem toho součástí.

Jak jsem se dostal k hokeji: Díky taťkovi. Hokej měl vždy rád. Když jsem pak dosáhl toho správného věku, rychle se ukázalo, že jsem tuto lásku zdědil.

Největší hokejový zážitek: To bude nejspíš sedmé finále ELH 2013 a gól Filipa Čecha deset vteřin před koncem třetí třetiny. To jak se v tu chvíli otřásl celý zlínský stadion radostí fanoušků, to se jen tak nevidí.

Největší zážitek spojený s redakcí: Jsem tady pár dní, takže moc zážitků zatím nemám, ale bude to asi seznámení s ostatními členy redakce. Máme tady super partu.