Aktuality - BRA

BRA

12.11. - 18.11.
10.11.2018 - 18.12.2018 15:41:03




PONDĚLÍ
LED 8:30 JUNIORKA , 11:45 RYCHLÝ VÉVODA DOSEDĚL, 13:00 ŘEZNÍČEK , WEISSOVÁ , SPÁČIL

UTERÝ
LED 8:30 DOROST ,11:45 : TOMÁŠEK , ZELINKA

STŘEDA
11:45-12:45 KRAVÁČEK , KOŠTA , ČÍSARIK

ČTVRTEK
LED 13:00 WEISS , ŽBÁNEK , HOLADA

PÁTEK
LED 11:45 1-2 TŘÍDA
BRA

TÝDENNÍ PLÁN 3 - 9.9.
02.09.2018 - 18.12.2018 19:02:14




PONDĚLÍ
LED 12 - 13 JUNIORKA

STŘEDA
LED 13 - 14 WEISS , ŽBÁNEK , VÉVODA , DOSEDĚL

ČTVRTEK
LED 11:45 - 12:45 ŠPUNAR , BĚHAL , HOLADA

PÁTEK
LED 11:45 - 12:45 3+4+5
BRA

27 - 2.9.
26.08.2018 - 18.12.2018 18:08:21




Úterý
LED 11:45 - 13:00 sk. B+C , led 18 - 19 skupina A

Středa
LED 18 - 19 jun + dor
BRA

BRANKÁŘI
19.08.2018 - 18.12.2018 19:54:24




PONDĚLÍ 20.8.
LED 8.00-9.00 6+7 TŘÍDA , 16 - 17 1-8 TŘÍDA S ÚČASTÍ BRANKÁŘŮ Branislav Konrad a Jan Lukáš

Úterý 21.8.
LED 6:45-7:45 SK. C + B + A

PÁTEK 24.8.
SRAZ 15.15 HCO - VLADIVOSTOK U VRÁTNICE VYZVEDNE TRENÉR POSPÍŠIL KAŽDY 100KČ NA OBČERSTVENÍ . DLE UPŘESNĚNÍ UKÁZKA V PŘESTÁVKOVÉM PROGRAMU.
BRA

13-19.8.
10.08.2018 - 18.12.2018 13:26:26




ROZDĚLENÍ BRANKÁŘU PRO TÝDEN 13 - 19.8.

DOROST - BĚHAL , ŠPUNAR , WEISS

SKUPINA A - HOLADA , DOSEDĚL

SKUPINA B - ŽBÁNEK , RYCHLÝ,VÉVODA

SKUPINA C - ŘEZNÍČEK , WEISSOVÁ

4.TŘÍDA - TOMÁŠEK , ČÍSARIK

3.TŘÍDA - KOŠTA , ZELINKA , KRAVÁČEK

15.8. LED 6:30 - 7:30 6+8 TŘÍDA V PŘÍPADĚ DOTAZŮ PROSÍM VOLEJTE .
BRA

6-12.8.
05.08.2018 - 18.12.2018 12:54:29




Úterý 7.8.
LED 6:45-7:45 3+4 třída

Středa 8.8.
LED 6:45-7:45 dorost

Sobota 11.8.
LED 13:30-13:30 6+8 třída

Neděle 12.8.
LED 7:00-8:00 5+7 třída

Rozdělení brankářů pro sezónu 2018/2019 bude upřesněno po trenérské poradě 10.8.
BRA

Brankáři 28.7. -4.8.
26.07.2018 - 18.12.2018 20:52:33


Sobota 28.7.
LED 11:15- 12:15 1-8

Pondělí 30.7.
LED 7:30 - 8:30 1-8

Úterý 31.7.
LED 7:30 - 8:30 Dorost

Středa 1.8.
LED 6:15 - 7:15 1 - 8

Čtvrtek 2.8.
LED 13:00 - 14:00 1 - 8 , Sraz 16 :15 u vrátnice brankáři 1-Juniorka . Společné Sledování utkání HC Olomouc - Slovan Bratislava

Pátek 3.8.
Led 11:45 - 12:45 1-8

Sobota 4.8.
LED 10:00 - 11.00 1- Juniroka
BRA

Letní příprava
07.05.2018 - 18.12.2018 14:27:52



BRANKÁŘI 1-8 TŘÍDA START 9.5.2018

PONDĚLÍ 6:15 - 7:15 PLOCHA ZS , 15:30 - 16:45 OKOLÍ ZS

ÚTERY 15:30 -16:45 SOKOLOVNA

STŘEDA 15:00 - 16:00 ZŠ SVATOPLUKOVA

ČTVRTEK 17:00 - 18:00 PLOCHA ZS

BRANKÁŘI DOROST + JUNIORKA START 10.5.2018

PONDĚLÍ 6:15 - 7:15 PLOCHA ZS

ČTVRTEK 17:00 - 18:00 PLOCHA ZS
BRA

Program pro brankáře 23.4.-7.5.
23.04.2018 - 18.12.2018 11:06:55




STŘEDA
15:30 - 17:00 SOKOLOVNA U ŠANTOVKY

POMŮCKY /strong>
TRIKO , KRAŤASY , REAKČNÍ MÍČEK , 2xTENISÁK , PITÍ , RUČNÍK

PROGRAM 9.5. - 20.6. BUDE VLOŽEN NA KONCI PRVNÍ ČÁSTI LETNÍ PŘÍPRAVY
BRA

19-25.3.
18.03.2018 - 18.12.2018 16:43:57


PONDĚLÍ
LED 7:15-8:15 1-8

STŘEDA
LED 11:45-12:45 1-4.TŘÍDA

ČTVRTEK
LED 13:00-14:00 5-8

PÁTEK
LED 11:45-12:45 1-4
Další stránky
12>>