Aktuality - Z7

Z7

Časy tréninků
11.05.2020 - 26.05.2020 19:33:10

Čas a místo tréninků je podle týdenního rozpisu.

Sraz na místě 10 minut před začátkem - rovnou v oblečení a obutí na trénink.

S sebou pití a ručník. Příp. další pomůcky a vybavení na další dny řekne trenér vždy přímo hráčům.

Změna od 25. 5.

Od příštího týdne (od 25. května) bude mít skupina C v pondělí až čtvrtek trénink od 13 do 14 hodin.

Je to proto, že hodně hráčů ze skupiny C, začne chodit do školy.

Tréninky skupiny B budou ve stejný čas jako doteď.

Z7

Zahájení společné letní přípravy
08.05.2020 - 26.05.2020 10:13:54

Zahájení společné letní přípravy

Začneme v týdnu od 11. 5. 2020. Skupiny B a C budou mít tréninky v prvním týdnu ve středu a čtvrtek.

Sraz a časy tréninků upřesníme do pondělí večer.

S sebou:

• hokejku, rukavice
  • vlastní pití
  • ručník
  • vyplněné a podepsané čestné prohlášení

Přijďte v oblečení na trénink. Kdo nebude mít uvedené vybavení a čestné prohlášení, nebude se moci tréninku zúčastnit. Šatnu ani sprchy nebude možné zatím používat. Povinná dezinfekce bude zajištěna, WC bude otevřeno.

Rozdělení do skupin

Skupina C

Adler Lukáš, Bajer Sebastian, Dokoupil Lukáš, Drábek Dominik, Dvorník Šimon, Habermann Jakub, Jurák Ondřej, Koryčanský Jiří, Mraček Vojtěch, Musil Jan, Navrátil Vít, Pěrůžek Dominik, Podroužek Tadeáš, Půr Jan, Romanovský Dominik, Řezníček Sebastián, Weissová Mariana, Zavadil Kristián, Zembolová Adéla

Skupina B

Vévoda Patrik, Žbánek Stanislav, Čechovský Kristián, Frank Filip, Gronych Šimon, Izáková Simona, Kasal Rostislav, Konečný Lukáš, Mlčoch Tomáš, Oláh Adrian, Petřeková Eliška, Přidal Roman, Řípa Dominik, Sedláček Lukáš, Sekanina Tobiáš, Špunar Ondřej, Voráč Martin, Vymětal Tomáš

Rozdělení do skupin platí pro letní přípravu a i v závislosti na tom, jak budou jednotliví hráči zvládat první tréninky, může dojít ke změnám.

Tréninky jsou povinné, případné omluvenky posílejte prosím trenérovi Přecechtělovi.