Aktuality - Z7

Místo: Vyškov

Předběžná cena: 5500 Kč

Platba

Částku 5500 Kč uhraďte prosím do 11. srpna na účet 2000096793/2010, do zprávy pro příjemce dejte jméno a příjmení hráče. Prosím o dodržení tohoto termínu, aby bylo případně možné oslovit další hráče.

Pokud se někdo nebude moci následně ze zdravotních důvodů zúčastnit nebo bude soustředění zrušeno, peníze budou obratem vráceny.

Po soustředění uděláme vyúčtování skutečných nákladů a eventuální přeplatek bude vrácen na účet, ze kterého bylo zaplaceno.

Pokud chcete individuální příjmový doklad vystavený klubem, napište to do zprávy příjemce, příp. dejte vědět nejpozději před koncem soustředění vedoucímu družstva.

Pokud potřebujete jiné potvrzení, např. kvůli úhradě z FKSP, kontaktujte vedoucího družstva nejpozději před koncem soustředění.

Potvrzení budou vystavena po vyúčtování soustředění na skutečně zaplacenou částku.

Sraz

Skupina A: pondělí 17. 8. v 7.00 na ZS ve Vyškově (doprava vlastní)

Skupina B: pondělí 17. 8. v 8.15 na ZS ve Vyškově (doprava vlastní)

Ukončení

pátek 21. srpna po obědě (cca 13 hodin - bude upřesněno)

Soupiska a rozdělení do skupin

Skupina A

Weiss Jakub, Doseděl Matěj, Žbánek Stanislav, Dostál Martin, Polzer Martin, Kasal Zbyněk, Žák Michal, Zimovčák Filip, Nemrava Jan, Hroch Lukáš, Zatloukal Adam, Přidal Roman, Navrátil Tomáš, Polcr Petr, Pippal Nicolas, Nemerád Jakub, Hořák Martin, Slíva Filip, Nevrlý Martin, Pekař Matěj, Fehér Adam, Hebar Andrej, Řípa Dominik, Sekanina Tobiáš, Koryčanský Jiří

Skupina B

Weissová Mariana, Vévoda Patrik, Konečný Lukáš, Čechovský Kristián, Navrátil Vít, Adler Lukáš, Bajer Sebastian, Izáková Simona, Pěrůžek Dominik, Zavadil Kristián, Podroužek Tadeáš, Oláh Adrian, Špunar Ondřej, Mlčoch Tomáš, Petřeková Eliška, Dokoupil Lukáš, Kasal Rostislav, Musil Jan, Drábek Dominik, Vymětal Tomáš, Půr Jan, Romanovský Dominik, Zembolová Adéla

Pokud se někdo nemůže zúčastnit, omluvte ho prosím co nejdříve trenérovi Přecechtělovi (tel. 603 304 923)!

S sebou

• hokejovou výstroj, vč. alespoň dvou hokejek a nabroušených bruslí, švihadlo
  • oblečení a obutí (sálovky a tenisky) na suchou do tělocvičny i ven, v dostatečném počtu na čtyřfázový trénink (2x led + 2x suchá denně)
  • láhev na pití
  • oblečení na volný čas a na hotel, přezůvky
  • dva ručníky
  • hygienické potřeby
  • potvrzení o bezinfekčnosti, kopii kartičky pojištěnce, prohlášení Covid (formuláře ještě dodám)
  • příp. léky s popisem dávkování
  • plavky
  • Z7

Zápas s Prostějovem
    03.08.2020 - 03.08.2020 7:02:05

SRAZ:13.15 hodin na ZS Olomouc
    Nominace:Weissová,Řezníček,Zavadil,Bělovský,Adler,Pěrůžek,Korhoň,Vlček,Bajer,Veselý,Podroužek,Blaha,Žigárdy,Romanovský,Půr,Kasal,Liptaj
    Z7

24.07.2020 - 03.08.2020 10:28:29

Omezení vstupu na ZS

Vzhledem k vývoji epidemie platí opět zákaz vstupu rodičů na zimní stadion.

Pokud jim trenéři neřeknou něco jiného, mají hráči sraz půl hodiny (pokud je led) nebo čtvrt hodiny (pokud je suchá) před tréninkem venku před zimním stadionem.