Video „S Morou nejsou žerty!“ ovládlo anketu! Cena bude předána na Zlaté hokejce

Daniel Fekets
O L O M O U C - Před startem nedávných čtvrtfinálových bojů proti Pardubicím jste na našich sociálních sítích určitě zaregistrovali video s názvem „S Morou nejsou žerty!“, které ihned vzbudilo velice kladný ohlas. Následně soutěžilo v anketě Ledová klapka 2023, kde v konkurenci dalších povedených videí obsadilo první pozici. Klub HC Olomouc převezme svou cenu na galavečeru Zlatá hokejka 29. června 2023.

„Pro celý náš marketingový tým je toto vítězství oceněním naší práce, a zároveň impulsem do další tvorby. Jedním z našich hlavních cílů je bavit naše fanoušky i mimo hokejové mantinely. Budeme se snažit v tom pokračovat i nadále a snad ještě lépe. Poděkovat však v tomto případě musíme hlavně Moravskému divadlu Olomouc, bez kterého bychom na prvenství v Ledové klapce dosáhli jen stěží,“ řekl k ocenění marketingový manažer HC Olomouc Simon Vejtasa.

Kromě „S Morou nejsou žerty!" se dobrého umístění dočkalo také video s názvem „Valentýn s Kokrhélem“, které v kategorii Vertikální videa obsadilo třetí pozici.

S Morou nejsou žerty!

Valentýn s Kokrhélem