10 gólů v plecharéně! Utkání s Vítkovicemi skončilo remízou

Kristýna Nováková
O L O M O U C – Do utkání vstoupily lépe Vítkovce, a to díky gólu Jana Schleisse. Hanáci dokázali ještě do konce první třetiny vyrovnat zásluhou Lukáše Nahodila, do kabin se tak docházelo za stavu 1:1. Ve druhém dějství byla plecharéna svědkem gólového uragánu – nejprve se trefil vítkovický Trška, na což po chvíli odpověděl David Škůrek. Hanáci se ve 31. minutě dostali do vedení díky Petru Kolouchovi, ale radost jim dlouho nevydržela. V posledních pěti minutách prostřední části se prosadili Rostislav Marosz a Alexandre Mallet. Hanáky ale ani gól do šatny nepoložil a ve třetí třetině srovnali stav zápasu, autorem čtvrtého gólu červenobílých byl Vilém Burian. V 52. minutě šli Kohouti podruhé v zápase do vedení, když do odkryté klece skóroval Tomáš Gřeš. Při hře 4 n 4 se necelé 4 minuty před koncem základní hrací doby trefil Trška.