Soutěž o vstupenky na MS v hokeji od SAMOHÝL MOTOR a.s. zná svého vítěze!

Redakce
O L O M O U C – Společnost ŠKODA AUTO patří jí dlouhé roky mezi hlavní sponzory mistrovství světa v hokeji, zároveň už 17 let podporuje také Tipsport extraligu. Už tradičně si pro české fanoušky připravila tipovací soutěž s možností výhry vstupenek na mistrovství světa v hokeji. Pro příznivce HC Olomouc celé klání, do kterého se bylo možno zapojit na internetu, nebo během šesti zápasů kohoutů v plecharéně vyplněním tipovací kartičky, zaštiťovala společnost SAMOHÝL MOTOR a.s., autorizovaný prodejce vozů Škoda a partner klubu HC Olomouc. Úkolem bylo tipnout co nejpřesněji průměrnou návštěvnost domácích zápasů olomouckých hokejistů během základní části. Výhercem dvou vstupenek na zápas české reprezentace proti Švédsku v rámci bratislavské základní skupiny Mistrovství světa v hokeji se stal pan Michal Král z Olomouce, který měl nejpřesnější tip. Gratulujeme!