Libor Kašík předváděl v říjnu doslova excelentní zákroky, třikrát udržel čisté konto a vstřelit mu branku bylo skoro nemožné. Se svou úspěšností téměř 97 % byl mezi prvoligovými muži v masce nejlepším.

Trenéři Petr Fiala s Janem Tomajkem tak mají příjemné starosti, neboť se jim v týmu sešli dva výborní gólmani. Žigárdy chytal ve vynikající formě v první části sezóny.

Kašík vyhrál hlasování fanoušků s obrovským náskokem, druhý skončil nejlepší střelec týmu Petr Haluza, třetí pak Radim Kucharczyk, který také sbírá jeden kanadský bod za druhým. Čtvrté a páté místo pak obsadili jeho kolegové z úderné první formace Jiří Dopita a Pavel Selingr.

V průběžném pořadí ankety "Kohout sezóny" (sčítají se všechny odehrané měsíce) vede právě Jiří Dopita s Radimem Kucharczykem se shodným počtem 17 bodů.

Rozhovor s vítězem ankety Liborem Kašíkem přineseme později, neboť mladý gólman se v neděli hlásil na srazu reprezentace U20.

Kohout měsíce října – TOP FIVE

1. Kašík Libor    440 bodů
2. Haluza Petr    209 bodů
3. Kucharczyk Radim 161 bodů
4. Dopita Jiří    116 bodů
5. Selingr Pavel   66 bodů

Jednotlivé měsíční výsledky se sčítají tímto způsobem: první místo v měsíčním bodování = 10 bodů, druhé místo = 9 bodů atd.

Kohout sezóny – průběžné pořadí do 5. místa

1. Dopita Jiří    17 bodů
1. Kucharczyk Radim  17 bodů
3. Haluza Petr    13 bodů
4. Bartoň Jakub    11 bodů
5. Kašík Libor    10 bodů
5. Pekr Matěj     10 bodů